20 травня
Завантажити ще

Актор В'ячеслав Хостікоєв відреагував на зйомки сестри Антоніни Паперної у російському серіалі

Актор В'ячеслав Хостікоєв відреагував на зйомки сестри Антоніни Паперної у російському серіалі

Актор В'ячеслав Хостікоєв здивувався, коли дізнався, що його двоюрідна сестра Антоніна Паперна, старша донька Ольги Сумської, знімається в російському серіалі. Про це він розповів на YouTube-каналі Rostyslove Production

- Я нещодавно завів свій ТікТок і мені підтягнулося відео "Антоніна Паперна зараз знімається в російських серіалах" і я так: "Що?". Відкриваю це посилання і дійсно, якийсь серіальчик. 5 чи 6 серій. У неї там головна роль, вона з якимось чоловіком знімається. Це повний атас, - сказав В'ячеслав.

За словами Хостікоєва, з Паперною він не спілкується з перших днів повномасштабного вторгнення, оскільки сестра не відповідала на повідомлення.

- Мені досі неприємно, бо це відчуття, коли летять ракети, померла бабуся і ти пишеш своїй сестрі: "Тоню, там таке відбувається (я там їй скидаю, як потрапляє ракета в будівлю), померла бабуся, дай відповідь, що там у тебе? Що там взагалі відбувається?". І я так пишу одне повідомлення, друге, третє, четверте. І тільки бачу продивилася-продивилася. Я пишу ще, пишу-пишу, але нуль відповіді. І все. На цьому десь 26 чи 27 числа - це була остання комунікація з Тонею, - додав він.

Хостікоєв також згадав, як після двох років проживання у Москві Тоня боялася в Києві розмовляти російською мовою. 

В'ячеслав Хостікоєв - син акторського подружжя Анатолія Хостікоєва та Наталії Сумської. Остання є рідною сестрою акторки Ольги Сумської.

Антоніна Паперна є старшою донькою Ольги Сумської та її першого чоловіка Євгена Паперного. У 2015 році вона вийшла заміж за російського актора Володимира Яглича та переїхала до Москви. Пара виховує двоє дітей. Паперна з початку повномасштабного вторгнення не коментувала війну. У лютому 2024 року акторка поділилися анонсом серіалу "Постучись в мою дверь в Москве", де вона виконала головну роль. Ольга Сумська не раз говорила, що спілкується з донькою, але ця тема для неї дуже болюча.

Новини по темі: Ольга Сумська