Завантажити ще

Зіркові нащадки: якими стали діти Білоконь, Горбунова, Кричевського, Сумської, Єфросиніної

Зіркові нащадки: якими стали діти Білоконь, Горбунова, Кричевського, Сумської, Єфросиніної
Фото: Instagram.com/oleksiy.gorbunov.official/

«Кажуть, чужі діти швидко ростуть, а свої – ще швидше», - говорять про своїх нащадків наші зірки. І часом навіть самі не вірять, що їхні діти вже дорослі. Та завжди пишаються ними, присвячують їм найтепліші у світі слова. Принаймні раз на рік зіркові татусі та матусі публікують фото своїх чад, вітаючи їх із днем народження, та діляться сімейними історіями.

Інна Білоконь та Яна Білоконь

Відома своїм образом «мами» Вєрки Сердючки, Інна Білоконь та її чоловік Олег виховують доньку Яну. Артистка не дає інтерв’ю та майже не розповідає про свою родину, лише зрідка може запостити якесь сімейне фото в Інстаграмі. У січні, вітаючи доньку з днем народження, Інна опублікувала її новий фотознімок.

- Тільки щастя, - побажала зіркова матуся.

Раніше Білоконь писала, що їхня донька найщасливіша, бо у неї – найкращий батько.

Донька Інни Білоконь – Яна. Фото: Instagram.com/belokoninnaviktorovna/

Донька Інни Білоконь – Яна. Фото: Instagram.com/belokoninnaviktorovna/

Сніжана Бабкіна і Артур Бабкін

Старшому сину Сніжани та Сергія Бабкіних, Артурові, 16 років. Рік тому, вітаючи сина із днем народження, Сніжана розповідала:

- Артуся, Туся, Тунечка - так ласкаво я називатиму тебе завжди! У нас з тобою особливий зв’язок і такий великий досвід. Коли Артуся був у животику, він вирішив, що йому краще перевернутися не головою вниз, а сісти в позу лотоса. Молоденька дівчинка Сніжка пів вагітності парилася про те, як Артусю перевернути.

Артур – син Сніжани від попередніх стосунків, але Сергій усиновив хлопця, коли йому було 8 місяців.

Сніжана Бабкіна з старшим сином Артуром. Фото: Instagram.com/snezhana_babkina/

Сніжана Бабкіна з старшим сином Артуром. Фото: Instagram.com/snezhana_babkina/

Олексій Горбунов та Анастасія Горбунова

Старшу доньку Олексія Горбунова звати Анастасія. У соцмережах актор завжди ніжно називає її «доця».

Анастасія знімалася разом із татом у фільмах «Чемпіони з підворіття» та «Трубач». Нині дівчині 21. У своєму портфоліо Настя вказує, що вона – бренд-стратег, працювала арт-кураторкою та копірайтеркою.

- З чого все почалось: я народилася у видатній акторській родині. І замість того, щоб мене зростити, як маленьку зірочку з класним прізвищем, мої батьки, особливо мама, зробили усе можливе, щоб я мала вагомі цінності у житті, а не банальну пусту історію всередині себе. Розуміння прекрасного, розуміння культури та нашої історії, усвідомлення своєї відповідальності за усе це - одні з найголовніших правил у нас вдома, - розповідала вона про себе у Фейсбуці.

Анастасія Горбунова – донька Олексія від шлюбу зі Світланою Лопуховою. У 2009 році актор одружився вдруге з Іриною Ковальовою, з якою виховують 13-річну доньку Соню.

Олексій і Анастасія Горбунови. Фото: Instagram.com/oleksiy.gorbunov.official/

Олексій і Анастасія Горбунови. Фото: Instagram.com/oleksiy.gorbunov.official/

Віра Брежнєва і Сара Кіперман

Молодшій доньці Віри Брежнєвої, Сарі, у грудні виповнилося 13.

- Люблю цю дівчинку. Уже рівно 13. З кожним роком все більше. Нехай все здійсниться, - привітала її Віра.

Сара – донька Віри і бізнесмена Михайла Кіпермана. Пара одружилася 2006 року, а 2009-го у них народилася Сара. Старшій дочці співачки, Соні, - 21.

Молодшій доньці Віри Брежнєвої цього року виповнилося 13. Фото: Instagram.com/sswlvix/

Молодшій доньці Віри Брежнєвої цього року виповнилося 13. Фото: Instagram.com/sswlvix/

Гарік Кричевський і Даніель Кричевський

У березні синові Гаріка Кричевського, Даніелю, виповнилося 19. З цієї нагоди Гарік опублікував привітання, опублікувавши спільне фото з Даніелем та дружиною Анжелою:

- 19. Я знаю, про що ти мрієш. Я впевнений – мрії збуваються. З днем народження, Кричевський-молодший.

Старшій доньці Кричевських, Вікторії, 26. У листопаді 2021 року дівчина вийшла заміж. Весілля гуляли у Німеччині.

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою та сином Даніелем. Фото: Instagram.com/garikkrichevskyi/

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою та сином Даніелем. Фото: Instagram.com/garikkrichevskyi/

Маша Єфросиніна і Нана Хромаєва

У лютому дочці Маші Єфросиніної, Нані, виповнилося 19.

- Коли люди, і все частіше, дивуються, що в мене є не лише син, але й донька, хочеться їм казати: «Підпишіться на мене, бо я маю від Нани дозвіл публікувати її фото лише раз на рік». І ось сьогодні саме цей день! Моїй найкрасивішій та найрозумнішій дівчинці в світі виповнилося 19 років. За цей рік саме вона не дала мені з’їхати з глузду, бо стала опорою абсолютно у всьому, - зізналася Маша.

В інтерв’ю KP.UA Єфросиніна розповідала, що Нана навчається у Канаді.

- Психологічно ми дуже важко переносимо розлуку, але ми всі чудово розуміємо: Нана своїми мізками, начитаністю, інтелектом - вся в тата. Якби вона дозволяла, я б ходила вулицею і кричала, що у мене найінтелектуальніша дочка в світі. Але вона не дозволяє. Тому можу пишатися нею в колі моїх рідних і близьких, - ділилася Маша. - Вона скромна, закрита дівчинка, що не прагне публічності, яка поставила собі за мету здобути кращу освіту в світі. Вона вивчає соціологію, політологію, історію, художню літературу - все, де може розвивати свій кругозір.

Донька Маші Єфросиніної, Нана, дозволяє мамі постити свої фото раз на рік. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Донька Маші Єфросиніної, Нана, дозволяє мамі постити свої фото раз на рік. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Ольга Фреймут і Злата Мітчелл

У лютому старшій донечці Ольги Фреймут, Златі, виповнилося 17.

- Ти така єдина, як сильно я тебе люблю, донечко. Всі побажання скажу приватно, - написала їй Оля в Інстаграмі.

Злата навчається у Dunn School в Санта-Барбарі. В інтерв’ю KP.UA Фреймут зізнавалася, що їй дуже прикро, що її доньку обговорюють в інтернеті, навіть коли навколо війна. 

- Фігура, поза, вираз обличчя, порівняння Злати зі мною – це дуже неправильно, тому що я – є я. Так, я дуже люблю етикет, я досить стримана. А Злата – є Злата. Вона – окремий всесвіт. У мене троє дітей, і всі вони абсолютно різні. Я впевнена, що всі багатодітні мами можуть це підтвердити. Ми всім даємо однакове виховання, але кожен обирає собі свій шлях. І я б не хотіла, щоб Злата зламала свою особистість через те, що її мама колись була відомою в Україні, викладачка етикету чи прихильниця якихось категоричних речей, - говорить Оля. - Навпаки - я у Злати вчуся легкості, любові до свого тіла, до себе, якою я є. Тому що з віком, звичайно, з’являються якісь фізичні недоліки, і саме Злата вчить мене бути природньою і в гармонії з собою. У Злати дуже красиве серце, вона дуже красива дівчина, у неї високе відчуття стилю, загострене відчуття справедливості, і мені доводиться боротися з цим хейтом.

Донька Ольги Фреймут – 17-річна Злата Мітчелл. Фото: Instagram.com/zlata_mitchell/

Донька Ольги Фреймут – 17-річна Злата Мітчелл. Фото: Instagram.com/zlata_mitchell/

Олена Кравець і Марія Кравець

24 лютого доньці Олени Кравець, Марії, виповнилося 20.

- Так вийшло, що я народилася у день, який зовсім не хочеться святкувати. День, котрий ліпше просто стерти з пам’яті та забути весь той жах. Цей рік був найскладнішим для українців. Кожен з нас пережив його по-своєму, зазнав своїх жахливих втрат, своїх тяжких травм. Але й кожен подорослішав. І, думаю, не на один, а одразу на декілька років. Тільки не зрозуміло, добре це чи погано. Та все ж таки сьогодні 24.02.2023 і мені 20. Є лише два бажання. Хоча, кажуть, що їх не можна розповідати, та одним я поділюсь. По-перше, мрію зустріти свій 21-й день народження в Україні, де кожен клаптик землі під мирним небом. А по-друге, думаю, ви самі знаєте. Дякую ЗСУ, що маю змогу в цей день бути вдома в Україні, у своєму рідному місті, з найближчими, - зізналася дівчина у своєму Інстаграмі.

Олена відпустила Машу жити окремо у 15 років. Проте нині вона повернулася у сім’ю. Як розповіла акторка, у будинок, де жила Маша з подружкою, влучила ракета.

- Маша іноді просто виявляє дива терпіння і зібраності: «Мамо, йди! Я з ними залишусь» (з 6-річними братиком та сестричкою Іваном та Катериною. – Авт.), або «Просто залиши мені цей посуд. Все, йди». Вона відчуває, що я десь на межі буваю чи тато, - поділилася Олена Кравець в інтерв’ю ЖВЛ.

Донька Олени Кравець – Марія. Фото: Instagram.com/maarriill/

Донька Олени Кравець – Марія. Фото: Instagram.com/maarriill/

Ольга Сумська та Ганна Борисюк

Молодша донька акторів Ольги Сумської та Віталія Борисюка, Ганна, навчається на факультеті акторського мистецтва в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, де навчалася і її мама. У березні дівчині виповнився 21 рік.

- Світла, добра душа! Ніжна і водночас наполеглива і сильна! Своє 21-річчя зустріла на сцені Молодого театру в дипломній виставі. А це добрий знак! Пам’ятаю, як твій дідусь, народний артист України В’ячеслав Сумський, казав: «День народження на сцені - весь рік плідний». Головне, аби ти була щасливою, аби вірила в себе за будь-яких обставин! Нелегкий час прийшовся на твої юні роки, і нехай якнайшвидше прийде перемога, - поздоровила доньку Сумська.

Донька Ольги Сумської та Віталія Борисюка, Ганна, теж навчається на акторку. Фото: Instagram.com/olgasumska/

Донька Ольги Сумської та Віталія Борисюка, Ганна, теж навчається на акторку. Фото: Instagram.com/olgasumska/