Завантажити ще

Олена Кравець після закриття шоу «Тихий вечір» запустила YouTube-подкаст із донькою

Олена Кравець після закриття шоу «Тихий вечір» запустила YouTube-подкаст із донькою

Колишня акторка "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець запустила YouTube-подкаст "Вдома поговоримо", де співведучою є її 20-річна донька Марія. Перший випуск вийшов 5 січня.

- «Вдома поговоримо» - сімейний подкаст, в якому акторка і телеведуча Олена Кравець та її двадцятирічна донька Маша відверто спілкуються на теми, що зазвичай не прийнято виносити на обговорення поза родинним колом. Ще одна спроба зрозуміти один одного у одвічному питанні «батьків та дітей». Два покоління, два погляди на життя у всіх його проявах, затишна розмова близьких людей, які не завжди мають однакову точку зору. Запрошені гості - друзі Олени та Маші разом зі своїми членами родин – дітьми, батьками й не тільки, - сказано в анонсі проєкту.

У першому випуску Олена та Марія зіграли в імпровізовану «гру в правду», щоб більше дізнатися одна про одну.

З грудня 2022 року Кравець була ведучою авторського шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "ДІМ", яке частково фінансувалося із держбюджету. У грудні 2023 року Кравець заявила, що у 2024 році шоу не виходитиме. Цьому передував скандал стосовно доцільності виділення державних грошей на розважальний формат. 

З 2022 року Кравець не знімається у випусках "Вечірнього Кварталу". У шоу "Екзамен" на YouTube-каналі Маші Єфросиніної вона пояснила, що взяла паузу через внутрішню кризу. У "Вечірньому Кварталі" Кравець замінила Ірина Гатун.

 

Новини по темі: Олена Кравець