Завантажити ще

Вінфрі, Бекхем, Сайрус та інші: британський Vogue вперше зняв для обкладинки 40 ікон моди

 Вінфрі, Бекхем, Сайрус та інші: британський Vogue вперше зняв для обкладинки 40 ікон моди
Фото: instagram.com/britishvogue/Steven Meisel

Британський Vogue присвятив номер жінкам, які стали модними іконами. Вперше для обкладинки позували відразу 40 знаменитостей, серед яких моделі, акторки, музиканти, магнати, легенди спорту та зірки ЗМІ: Сімон Ешлі, Вікторія Бекхем, Сельма Блер, Наомі Кемпбелл, Джуді Комер, Майлі Сайрус, Сінді Кроуфорд, Кара Делевін, Джейн Фонда, Кайя Гербер, Сальма Гайєк, Лінда Євангеліста, Дуа Ліпа, Кейт Мосс, Аня Тейлор-Джой, Серена Вільямс, Опра Вінфрі та інші. Це останній номер глянцю, створений під керівництвом Едварда Еннінфула.

За словами Еннінфула, цей випуск він хотів присвятити жінкам. Оскільки протягом шести з половиною років кожна з цих знаменитостей з'являлася на обкладинці журналу, він вирішив зібрати їх разом.

- Я розіслав запити. Десятки, багатьом жінкам, які з'являлися на обкладинці Vogue з моменту виходу мого першого номера в туманному минулому 2017 року. Фотограф Стівен Майзель прийшов на допомогу. Було призначено дату. Я затамував подих на кілька тижнів. Чи зможуть 40 найзатребуваніших і благословенніших жінок на землі зібратися в одній студії в Нью-Йорку в один день у грудні, щоб зробити один знімок разом. Попередження під [обкладинкою] спойлером: вони приїхали. З Лондона, Нью-Йорка, Парижа, Мілана, Лос-Анджелеса та інших міст вони з'явилися як уві сні, - написав Еннінфул.

Над зйомкою працювали близько 40 фахівців із зачісок та макіяжу, а команда стилістів протягом тривалого часу співпрацювала з персональними стилістами зірок, щоб створити для фотосесії єдиний модний образ.

- Це було справді грандіозно. Одночасно підготувати 40 найбільш зайнятих жінок світу для об'єктиву Стівена Мейзела - це не просто подвиг, а зі знімальною групою внизу, готовою взяти інтерв'ю у кожної з них, це був найбільший знімальний майданчик за мою кар'єру. Всі були в чудовому настрої, і було смішно спостерігати за тим, як навіть у світових зірок щелепи падають на підлогу під час таких небувалих зібрань. "Щоб отримати одну з цих жінок на обкладинку, потрібні місяці", - свиснула Майлі [Сайрус] у своїй безпристрасній манері. - "А щоб отримати 40? Це нечувано", - процитував артистку Едвард Еннінфул.

Фото: instagram.com/britishvogue/Steven Meisel

Фото: instagram.com/britishvogue/Steven Meisel

Новини по темі: Жінки журнал моделі