28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Весілля-2023: як йшли під вінець Суровцев, Дорофєєва, Апанасенко, Васько та інші зірки

Весілля-2023: як йшли під вінець Суровцев, Дорофєєва, Апанасенко, Васько та інші зірки
Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Приємно підводити підсумки 2023 року історіями кохання. Згадуємо зіркові пари, які цього року пішли під вінець.

Олексій Суровцев та Ксенія Суровцева

Актор Олексій Суровцев, який отримав під час повномасштабної війни прізвисько «бородата котомамуля», рятуючи покинутих тварин, одружився 10 вересня. Обраницею Олексія стала його колишня дружина, десятиразова чемпіонка України з еротичного танцю Ксенія.

- Так, ми одружуємось вдруге! Таке можливо, і нам все одно, хто і що про це думає, хто що говорить про «вдруге в одну ріку» і таке інше. Наше життя - наші правила! Найголовніше, що ми зрозуміли, що хочемо доїхати до кінцевої зупинки разом. І їхати ми будемо найдовшим і найкрасивішим маршрутом, - повідомив Суровцев в Інстаграмі. - Минуле весілля було 10 років тому. Ми були на 10 років молодшими, але і на 10 років глупішими, тому і не змогли зберегти те, що будували разом. Зараз все інакше: інші цінності, інші почуття, інші цілі. Точніше вони не інші, а просто більш дорослі, більш глибокі і вагомі.

Знову зустрічатися пара почала після початку повномасштабної війни. Пропозицію актор зробив Ксенії у червні цього року. До цього разом Олексій та Ксенія прожили 12 років.

Олексій Суровцев одружився на ексдружині Ксенії. Фото: Instagram.com/surovtsev.alexei/

Олексій Суровцев одружився на ексдружині Ксенії. Фото: Instagram.com/surovtsev.alexei/

Наталія Васько та Андрій Шестов

На початку 2023 року Наталія Васько вийшла заміж за свого коханого Андрія Шестова, з яким познайомилася 13 грудня 2014 року в потязі Одеса - Київ.

- Ми з Андрієм розписалися. Не розповідали про це, бо вважаю, що таке не на часі, - поділилася акторка в інтерв’ю oboz.ua

А повінчалася пара за рік до цього у Червонограді Львівської області, де живе мама Наталії Васько.

- Запланувала вивезти маму до сестри, яка мешкає в Італії. Думала, відвезу – повернуся і буду волонтерити, – згадує Наталія. – Андрій допоміг дістатися до Червонограда, а коли прийшов на потяг, щоб повертатися в Київ, оголосили, що змінився маршрут руху, поїзд тут не їхатиме. І я вирішила, що це знак. Кажу: «Андрію, нам дається ще один день для чогось дуже важливого». Ми зайшли в церкву, переговорили зі священником, і вже наступного ранку нас обвінчали. Спеціально не готувалися: я була в штанях, без зачіски – з хвостиком, правда, знайшла гарну червону вишиванку. Діти священника та диякона погодилися стати нашими свідками. Була ще моя мама – от і всі присутні.

У Шестова від попереднього шлюбу є двоє синів, у Васько – 26-річна донька Юлія.

Наталія Васько розписалася та повінчалася з Андрієм Шестовим. Фото: Instagram.com/liz.parkhomchuk/

Наталія Васько розписалася та повінчалася з Андрієм Шестовим. Фото: Instagram.com/liz.parkhomchuk/

Анастасія Прудіус та В’ячеслав

Співачка Анастасія Прудіус (KOLA) цього року вийшла заміж у Празі. Чоловік артистки В'ячеслав родом із Дніпра, але ще в дитинстві разом із батьками емігрував до Ізраїлю.

На весіллі були лише найближчі – мама співачки, її найкраща подруга Поліна та друг В’ячеслава. Зараз Анастасія та В'ячеслав живуть на дві країни і здебільшого час проводять нарізно.

- Я живу тут більше, ніж там, а він живе там більше, ніж тут. Немає іншого виходу. Він дуже багато працює, і я дуже багато працюю. У нас є почуття. Він просто неймовірний, він мене любить, я його люблю, - розповіла Прудіус в інтерв’ю Маші Єфросиніній

Анастасія зізнається, що ці стосунки стали для неї орієнтиром у житті.

- Це справжнє, чисте, щире кохання з повагою одне до одного. Дякую своєму чоловікові за розуміння мене на сто відсотків, за турботу та любов, за віру в мене та довіру, за ніжність та безпеку, яку він мені, попри все, щоразу дає! Навіть на відстані. А цих відстаней у нашому житті кожен місяць ох як багато, повірте! - поділилася співачка в Інстаграмі.

Пара познайомилася влітку минулого року на благодійному концерті в Ізраїлі, співорганізатором якого був В'ячеслав. Чоловік старший за 31-річну співачку на 13 років і має дітей від попередніх стосунків.

Анастасія Прудіус вийшла заміж у Празі. Фото: скріншот YouTube-проєкту «Екзамен на відвертість»

Анастасія Прудіус вийшла заміж у Празі. Фото: скріншот YouTube-проєкту «Екзамен на відвертість»

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін

13 липня Надя Дорофєєва та Міша Кацурін офіційно повідомили, що одружилися, і опублікували світлини з весілля.

- Подейкують, Кацурін та Дорофєєва таємно одружилися. Не знаємо, правда це чи ні, але фотки такі в телефонах у нас є, - підписала пара фотознімки.

Однак в пресі писали, що закохані таємно зіграли весілля ще у червні, що підтвердив у коментарях і продюсер Володимир Завадюк, зазначивши, що радісну новину доводилося приховувати місяць.

В інтерв’ю радіошоу «Ранковий двіж» Надя Дорофєєва розповідала, що пропозицію руки та серця Міша зробив їй під час катання на скутері:

– Пропозицію він зробив мені доволі смішно. Ми в цей момент їхали на скутері. І коли він її робив, я була у шоломі і не почула. Ми їдемо, і він каже: «дружино…». А ми в принципі вже розуміли, що ми одружимося. Розуміли від початку наших стосунків. І тут він знову каже мені ту саму інформацію. Потім психанув, зупинився, зліз зі скутера і спитав: «Ти взагалі зрозуміла, що я тобі зробив пропозицію?». Я у відповідь: «Ні, я нічого не чула». І він знову її зробив.

Надя Дорофєєва підтвердила, що зустрічається з Мішою Кацуріним, у червні минулого року. До цього вона майже десять років була одружена з Володимиром Дантесом. У Кацуріна від попереднього шлюбу з Дашою Кацуріною є двоє дітей – 7-річна донька Олександра та 2-річний син Іван. Ну а Даша тепер зустрічається з Володимиром Дантесом.

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін таємно зіграли весілля, а через місяць опублікували фото. Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін таємно зіграли весілля, а через місяць опублікували фото. Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Віталій Дужик та Євгенія Мазуренко

Учасник гурту Kalush Orchestra, сопілкар та бітбоксер Віталій Дужик та його обраниця, співачка Євгенія Мазуренко, розписалися 5 вересня, а 15-го зіграли весілля в українському стилі та повінчалися у церкві.

- Про нашу любов прочитаєте з наших очей. Погляд сам написав рядки кохання. Ми дуже хотіли вінчатися в традиційному вбранні. В мене стрій моєї прабабусі - Бориспільщина, у Віталіка - Волинь. Чому саме ці регіони? Бо це краї, де ми народилися та виросли. Для нас було важливо, щоб кожен з нас був у вбранні свого регіону, що символізувало б об‘єднання. Хоча ми з різних куточків України, але кохання поєднало нас, звело наші дороги, - розповіла Євгенія в Інстаграмі

Віталій зробив пропозицію коханій на початку червня під час благодійного концерту Kalush Orchestra у Лодзі (Польща). Під час виступу Дужик запросив Євгенію на сцену та попросив її руки.

Віталій Дужик та Євгенія Мазуренко вінчалися в українському традиційному вбранні. Фото: Instagram.com/vietalduzhyk/фотограф Instagram.com/nastya.ganieva/

Віталій Дужик та Євгенія Мазуренко вінчалися в українському традиційному вбранні. Фото: Instagram.com/vietalduzhyk/фотограф Instagram.com/nastya.ganieva/

Вікторія Апанасенко

«Міс Україна Всесвіт-2022» Вікторія Апанасенко вийшла заміж 23 березня. Модель не показує і нічого не розповідає про свого обранця, то ж і весільних знімків не публікувала.

Про заручини Вікторія повідомила у лютому.

- Я сказала «так». Люблю тебе, мій Всесвіте. Кохання переможе темряву, - повідомила вона тоді.

Зокрема, в інтерв’ю YouTube-проєкту «Олицька» Вікторія навідріз відмовилася відповідати на питання стосовно особистого життя. Лише заперечила у відповідях, чи може її коханий бути політиком, держслужбовцем або розвідником.

- Зараз медійність зростає і зростає, і мені хочеться, щоб це був мій особистий закуток для мого серця. Мені й так перехід до публічності дуже важко дався, бо я проста дівчина. Він дуже добрий, дуже сміливий, він бореться на своєму фронті. Я дуже ним пишаюся. Але нічого більше не буду казати з багатьох причин, - пояснила Апанасенко.

Вікторія Апанасенко вирішила не світити свого чоловіка. Фото: Instagram.com/crystal.viktoria/

Вікторія Апанасенко вирішила не світити свого чоловіка. Фото: Instagram.com/crystal.viktoria/

Роман Свечкоренко та Валерія Чернецька

Учасник шоу «Холостячка-2» психолог Роман Свечкоренко та блогерка і дизайнерка Валерія Чернецька одружилися у серпні. Пара влаштувала два весілля: у Радомишлі Житомирської області та Луцьку, на батьківщині нареченої. На розкішну церемонію на території старовинного замку «Радомисль» пара витратила понад мільйон гривень.

- Багато вклали сил, грошей і часу в кожну деталь, але найголовніше, ми робили весілля для себе, щоб через якийсь час подивитися та кайфувати, - розповів Свечкоренко.

Про свої стосунки пара розповіла 31 грудня 2021 року, опублікувавши спільне фото, на якому вони цілуються.

Роман Свечкоренко та Валерія Чернецька зіграли весілля у замку «Радомисль». Фото: Instagram.com/svechkorenko

Роман Свечкоренко та Валерія Чернецька зіграли весілля у замку «Радомисль». Фото: Instagram.com/svechkorenko