Завантажити ще

Журнал TIME присвятив обкладинку Україні та назвав її "військовою лабораторією"

Журнал TIME присвятив обкладинку Україні та назвав її
Фото: instagram.com/time

Американський журнал TIME присвятив нову обкладинку українському технологічному прориву у війні з Росією. Зокрема, у статті йдеться про використання продуктів американської технологічної компанії Palantir та перетворення України на "військову лабораторію".

"Українські офіційні особи сказали, що вони використовують аналітику даних компанії для проєктів, які виходять далеко за рамки розвідки на полі бою, включаючи збір доказів військових злочинів, розмінування, розселення переміщених біженців і викорінення корупції. Palantir так прагнув продемонструвати свої можливості, що надав їх Україні безкоштовно", - пише журнал.

TIME також пише, що окрім Palantir Україні допомагають Microsoft, Amazon, Google і Starlink, які вкладають "сотні мільйонів доларів на захист країни від кібератак та забезпечення зв'язку".

"Україна та її союзники з приватного сектору прагнуть створити військову лабораторію майбутнього, тим самим піддаючи майбутнє війни бета-тестуванню на своїй території, що може мати глобальні наслідки", - пише журнал.

Коментарі для матеріалу TIME давали міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та гендиректор Palantir Алекс Карп.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TIME (@time)