28501
0
27 лютого
Завантажити ще

Зірка "Піратів Карибського моря" Кая Скоделаріо розлучається з чоловіком після 8 років шлюбу

Зірка
Фото: Jeff Spicer/Getty Images

Зірка фільму "Пірати Карибського моря: Помста Салазара" Кая Скоделаріо розлучається з чоловіком артистом Бенджаміном Вокером після восьми років шлюбу. Про це повідомляє The Sun.

Подружжя не з'являлося разом на публіці вже понад рік, а нещодавно репортери зняли 31-річну актрису без обручки. Новину про розрив пари підтвердив журналістам і представник Скоделаріо.

- Деякий час тому Кая та Бен ухвалили спільне рішення розлучитися, але продовжують із любов'ю виховувати дітей, залишаючись найкращими друзями. Вони просять поважати їхнє приватне життя, а також приватне життя їхніх дітей, оскільки вони продовжують бути родиною, - йдеться у заяві представника артистки.

Вокер та Скоделаріо познайомилися на початку 2014 року під час зйомок фільму "Дочка короля". Їхній роман зав'язався після того, як Бенджамін отримав розлучення зі своєю першою дружиною - дочкою Меріл Стріп Мемі Гаммер. Пара одружилася у грудні 2015 року. Експодружжя має 7-річного сина та 2-річну доньку.

41-річний Бенджамін Вокер найбільш відомий за низкою бродвейських ролей, а також завдяки зйомкам у серіалі "Володар перснів: Персні влади", де зіграв роль Верховного короля.

Кая Скоделаріо прославилася завдяки ролям у молодіжному серіалі "Молокососи", у фільмах "Той, що біжить у лабіринті" та "Пірати Карибського моря: Помста Салазара".

Новини по темі: Актриса Розлучення