Завантажити ще

Малюнок українського художника з'явиться на обкладинці нової книги Тімоті Снайдера

Малюнок українського художника з'явиться на обкладинці нової книги Тімоті Снайдера
Фото: Антон Логов

Малюнок українського художника Антона Логова з'явиться на обкладинці нової книги On Freedom американського історика та письменника Тімоті Снайдера. Про це художник повідомив у коментарі "Укрінформу".

- Мій малюнок на обкладинці нової книги легендарного Тімоті Снайдера затверджений особисто автором. Книга вийде у вересні 2024 року в Лондоні у Великій Британії. Я дуже тішусь із цього приводу. Дякую всім, хто вірить в Україну, - сказав Логов.

Він також розповів, що у листопаді 2023 року йому в Instagram написала британська дизайнерка Сюзанн Дін, яка запропонувала використати його малюнок для обкладинки нової книги Тімоті Снайдера On Freedom. Вона говорила про малюнок з голубом і вибухом, який Антон намалював ще на початку війни у березні 2022 року.

- Тоді там ще був підпис «Закрийте небо над Україною». Сюзанн сказала, що Тімоті дуже сподобався саме цей малюнок і він особисто його відібрав. Це дуже почесно. У книзі буде вказане моє авторство, і на кілька авторських екземплярів буду чекати, - додав художник.

Новини по темі: Книги Художники