28501
0
19 квiтня
20 квiтня
Завантажити ще

Астаф'єва відповіла тим, хто просить не публікувати "страшні картинки" війни в Україні

Астаф'єва відповіла тим, хто просить не публікувати
Фото: instagram.com/da_astafieva

Співачка Даша Астаф'єва відповіла користувачам соцмереж, які поскаржилися на численні репости про ракетний обстріл столиці, що стався в ніч на 2 січня. Артистку обурило, що її косметологу та іншим українкам, які "страшні картинки" війни нібито псують настрій.

- Звертаюся до косметолога та її подруг, які увесь день мені сьогодні пишуть, що вони просто не хочуть в стрічці новин бачити та чути події, що трапились в Києві. Б*ять, ідіть на*уй. Всі, б*ять, до одної. Тому що, якщо б ви сьогодні, як кажете, були в Києві, ви б як всі нормальні люди постили те, що сталося в Києві: вибухи, смерті і прильоти по будинкам, де живуть живі люди, не військові, б*ять, ні ще хтось, - зазначила виконавиця у Instagram.

Астаф'єва додала, що деякі знайомі косметолога попросили видалити сторіс про неї, проте співачка вирішила, що цього не робитиме.

- Як у вас вистачає совісті писати мені в особисті. Я вас всіх ненавиджу, прошу схаменутись і захищати рідну країну, тому що це єдине, що лишилося всім нам сьогодні робити. Ує*ани, б*ять. Якщо ви підтримуєте цю кончену, просто видаліться з моїх друзів. Я бажаю всім, хто підтримує цю кончену, найгіршого кінця. Б*яді, подякуйте тим, завдяки кому ви сьогодні в країні, завдяки кому ви живі, живете у своїх будинках, святкуєте.

Фото: instagram.com/da_astafieva

Фото: instagram.com/da_astafieva

Фото: instagram.com/da_astafieva

Фото: instagram.com/da_astafieva

У відповідь косметолог артистки заявила, що Астаф'єва не зрозуміла її посил і запевнила, що зараз перебуває в Києві.

- Шановна Даша. Я перебуваю в Києві, сьогодні проводжу прийом і сподіваюся провести його завтра. Ви не зрозуміли, на жаль, мій посил. Я отримую сотні смс із вдячністю від наших українців, які також зараз в Україні. І всім дуже психологічно важко переглядати страшні новини від тих, хто далеко. Думаю, потрібно зараз об'єднуватися і підтримувати один одного, а не сіяти ще більше ворожнечу, - підкреслила косметолог.

З перших днів війни виконавиця активно допомагає волонтерам. У квітні в інтерв'ю YouTube-каналу "Розмова" зірка вперше зізналася, що не може співати після невдалої операції на голосових зв'язках. Наприкінці літа артистка запустила програму з аудіокнигами, які озвучили українські зірки.

instagram.com/olga_anshu_

instagram.com/olga_anshu_

Новини по темі: Даша Астаф'єва