28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

У нових стосунках: для Гросу коханий зняв кліп, а Андраде щаслива з банкіром

У нових стосунках: для Гросу коханий зняв кліп, а Андраде щаслива з банкіром
Фото: Instagram.com/alina_grosu/

Дехто з наших зірок уже готується до весілля. Акторка «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару отримала пропозицію від свого бойфренда Різа. Пара планує одружитися у травні наступного року. Режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв покликав заміж свою кохану Мар’яну Боцвинюк. Про заручини зі своїм хлопцем Олексієм повідомила і акторка Дар’я Петрожицька

Віримо, цю весільну естафету буде кому перейняти.

Аліна Гросу

На початку жовтня 28-річна Аліна Гросу зізналася, що більше не самотня, опублікувавши в Instagram-stories романтичні кадри зі своїм обранцем. Щоправда, на фото не видно обличчя чоловіка, пара просто ніжно трималася за руки.

- Щоб сильно мене не жаліли. А то від кожного коменту «Аліно, не плач» око сіпається, - жартівливо підписала знімки Аліна.

Через декілька днів Гросу презентувала кліп на пісню «Сумую», який зняв її таємничий обранець.

- Всі кадри взяті з нашого особистого архіву. Це був один з рідкісних днів, коли нам вдалося романтично провести час. Зізнаюсь, ми тоді вперше дозволили собі вийти на таку прогулянку. По-перше, зараз не дуже доречно. По-друге, в обох багато роботи. Але це була особлива дата для нас, і тому вирішили зустріти її по-особливому.

Хоч в пісні розповідається про сум за другою половинкою, але водночас є спогади про позитивні моменти, про дотики, побачення, і це тримає та надихає в очікуванні зустрічі із дорогим серцю чоловіком.

Коханий спеціально для цього знімав телефоном з висоти очей. Для цього кріпили телефон йому на голову. До речі, треба уважно дивитися відеороботу, бо, можливо, у якомусь віддзеркаленні ви побачите його. Наші стосунки я відкривати не хочу, але зараз я закохана і бажаю поділитися своїми почуттями із шанувальниками, - розповіла Аліна. 

Коли у квітні фани цікавилися у Гросу, чи був у неї хлопець після розставання з російським актором Романом Полянським, артистка відповідала: «Хлопцями не цікавлюсь. Тепер тільки чоловік цікавить».

Зараз Аліна Гросу живе в Лос-Анджелесі, де навчається, займається музикою та працює.

Аліна Гросу зустріла «дорогого серцю чоловіка». Фото: Instagram.com/alina_grosu/

Аліна Гросу зустріла «дорогого серцю чоловіка». Фото: Instagram.com/alina_grosu/

Ольга Мартиновська

Кайфує від своїх нових відносин і 34-річна суддя «МастерШеф» Ольга Мартиновська. Шеф-кухарка щаслива у стосунках із чоловіком із ресторанної сфери. Ім'я Ольга називати не захотіла, але додала, що вони зустрічаються близько місяця.

- Мені здається, що зараз я навіть закохалася. Вперше за багато років. Буквально місяць як почалися стосунки, в яких мене так люблять. І мені здається, що це по-справжньому.

Я губу не розкатую, бо я прагматична жіночка. У мене вже є сім'я, діти, плани, роботи, графіки, на які я розраховую, і ці відносини не вписувалися в мої плани. Але це дуже класно. Далеких планів не будую, але це дуже комфортні стосунки. Я вперше відчула, наскільки класно, коли тебе дуже люблять і ти любиш. Тому що завжди якось так відбувається: або тебе люблять, або ти. Думаєш, та що ж таке, коли станеться цей метч?

Весь кайф моїх нинішніх стосунків, і я говорила це своєму чоловіку, що вперше мені так комфортно, так подобається, тому що вперше я не намагаюся бути трохи кращою, ніж я є. Він абсолютно все в мені приймає. І коли ти розумієш, що тобі не потрібно бути тим, ким ти не є, це удача, шанс, успіх, джекпот, - поділилася своєю історією Ольга Мартиновська в інтерв’ю Аліні Доротюк

Зі своїм колишнім чоловіком Іваном Кобцем Мартиновська розлучилася на початку 2017 року. Шеф-кухарка виховує 7-річну доньку Віру.

Ольга Мартиновська закохалася вперше за багато років. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Ольга Мартиновська закохалася вперше за багато років. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Мішель Андраде

26-річна Мішель Андраде завжди про своє особисте життя обмежувалася кількома фразами, але у програмі GLOSTER FM таки розповіла, що знайшла свого чоловіка. Як і багато інших зірок, імені співачка не називає, однак зазначила, що він працює директором банку.

За словами Мішель, їхні стосунки почалися з дружби, нині пара живе разом.

- Мені здається, йому подобається те, чим я займаюся. Це для нього нове. Він ходить зі мною на мої виступи, він мені допомагає, він завжди зі мною. Його не так помітно, бо йому це не потрібно. Йому важливо, щоб мені було класно.

І мені подобається, що йому це не тяжко робити, тому можу звертатися до нього за допомогою. Він – чітка людина, і це мені реально допомагає. А я даю йому легкість. Мені важливо, щоб людина відчувала себе комфортно, - розповіла Андраде.

Мішель Андраде зізнається, що завжди відчуває підтримку коханого. Фото: Instagram.com/mishvirmish/

Мішель Андраде зізнається, що завжди відчуває підтримку коханого. Фото: Instagram.com/mishvirmish/

Даша Квіткова

У червні 25-річна Даша Квіткова офіційно розлучилася з Нікітою Добриніним. За її словами, спілкуються вони з ексчоловіком виключно з приводу сина Лева.

- Я дуже вдячна, що поруч є люди, яким я можу довіритись і розповісти про все, що є всередині. Також я працюю з психологом та можу обговорити з ним все, що мені «болить». Мені не хочеться виносити в публічний простір непрості моменти, бо все ж таки це стосується лише нас двох. І мені дуже не хочеться, щоб син якось потім сказав, що його батьки не впорались, - поділилася блогерка в інтерв’ю УНІАН

На запитання, чи зайняте зараз її серце новим чоловіком, Даша відповіла ствердно, та все ж поки що розповідати подробиці відмовилася:

- Так, я можу сказати, що зараз я щаслива і дуже ціную те, що маю. Поки що більше нічого не хочеться говорити. 

Раніше Квіткова попросила своїх фанів не приписувати їй романи з чоловіками, з якими її можна побачити, адже з ними її об’єднує лише дружба.

Даша Квіткова щаслива і цінує те, що має. Фото: Instagram.com/kvittkova/

Даша Квіткова щаслива і цінує те, що має. Фото: Instagram.com/kvittkova/