Завантажити ще

Акторка Ганна Саліванчук розповіла про свій заробіток під час війни

Акторка Ганна Саліванчук розповіла про свій заробіток під час війни
Фото: відеоскриншот youtube.com/Слава Дьомін

Зірка "Одного разу під Полтавою" Ганна Саліванчук розповіла про свій заробіток у воєнний час. За словами артистки, зараз у них із чоловіком спільний бюджет. Через повномасштабну війну в Україні роботи в кіноіндустрії в неї немає, а за рекламу в соцмережах вона гонорар не бере.

– У нас завжди був загальний бюджет. Зараз він також загальний, але я зараз нічого не заробляю. Ці копійки, які я заробляю, я доначу. Максимум, що я можу, це по бартеру себе одягнути. Я все беру донатами, не беру грошима. Я собі не дозволяю зараз це робити, бо війна. Мені головне, щоб війна закінчилася, я хочу все донатити. Коли мене запитують там про якісь гроші, я говорю, щоб донатили. Ось у мене є дитячі фонди, яким я допомагаю, якщо ви хочете допомогти, надсилайте мені скрини, що ви це зробили, - розповіла акторка в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Саліванчук також розкрила вартість реклами у своєму блозі і скільки власних коштів пожертвувала на благодійність:

– У мене зараз 4-5 тисяч гривень [коштують] 3-4 сторис. Ці всі гроші я доначу. Максимально за одну суму [переводжу] - 5 тисяч гривень. Саме від мене, з моєї карти - 100 тисяч гривень.

Раніше в інтерв'ю Аліні Доротюк актриса зізналася, що їй вдалося викрити шахраїв, які продавали гуманітарку, надану волонтерами. Вона зібрала та привезла гуманітарку до дитячого будинку на Житомирщині, де люди під виглядом "допомоги" перепакували весь наданий товар на продаж.

Новини по темі: Актриса заробіток