20 червня
Завантажити ще

Зірка "Перших ластівок" Олександр Рудинський зіграє в історичному серіалі Netflix

Зірка
Фото: instagram.com/sasha_rudinskiy

Актор Олександр Рудинський, відомий за роллю у серіалі "Перші ластівки", зіграє у новому проєкті Netflix. Артист отримав роль в оригінальному історичному серіалі "Декамерон", зйомки якого зараз відбуваються в Італії. Про це Рудинський розповів в інтерв'ю "ЖВЛ".

- З'явилася агентка у Європі, і в перший проект, до якого вона запропонувала записати самопроби, мене затвердили. Це восьмисерійний історичний серіал. Він називається "Декамерон". Оригінальний серіал Netflix. Зйомки продовжуються в Римі. Я граю там відморозка Айлеса Бедіта. У мене там шрам на все обличчя, – поділився Олександр.

Рудинський – єдиний актор зі Східної Європи, якого затвердили на роль у серіалі. Його гонорар за зйомки вп'ятеро більший за український. В Італії він працює на всесвітньо відомій кіностудії Cinecitta, де раніше знімалися Леонардо Ді Капрої та Деніел Дей-Льюїс. За словами Олександра, продюсери на час зйомок вмовляли його переїхати із сім'єю до Італії, але актор відмовився через вистави у театрі.

Олександру Рудинському 26 років. Він працює у театрі імені Івана Франка. Українським глядачам актор відомий за ролями у серіалі "Перші ластівки" та фільмах "11 дітей з Моршина", "Носоріг", "Найкращі вихідні".

Серіал "Декамерон" розповість про період 1348 року, так звану "Чорну смерть" - другу і саму смертоносну пандемію чуми в історії людства, що забрала життя близько 200 мільйонів людей. Група дворян біжить із Флоренції, де усамітнюється на віллі з метою перечекати епідемію. В результаті їхня ідея перетворюється на загальну боротьбу за виживання.

Новини по темі: Серіали Актори