Завантажити ще

Актор "Володаря перснів" Елайджа Вуд розсекретив, що вдруге став батьком

Актор
Фото: Kevin Winter/Getty Images

Зірка "Володаря перснів" актор Елайджа Вуд вдруге став батьком. У артиста та його коханої Метте-Марі Конгсвед у 2022 році народилася донька. Радісною новиною Вуд поділився в інтерв'ю Wall Street Journal.

Дівчинка з'явилася на світ 14 місяців тому. За словами Елайджа, вже більше року у нього ранній підйом, оскільки його часто будять діти. За приготування сніданку у сім'ї також відповідає актор.

- [Встаю] десь між 5:30 та 6:30. У нас трирічний син та 14-місячна дочка, і вона будить нас досить рано. Мені подобається вставати рано, мені подобається розпочинати день, - зазначив він. - Я ставлю чайник, щоб приготувати каву, перш ніж приступити до сніданку дітей. У нас є кавоварник Chemex, і я роблю заварну каву. Я просто прикидаю на око [каву для] помелу. Я ботанік у питаннях кави. [Готую дітям] вівсянку з різними спеціями, арахісовим маслом та фруктами - бананами, яблуками, ожиною. Мені також дуже подобається вівсянка на ніч або мюслі з йогуртом, і я іноді їм це з ними.

Елайджа Вуд та Метте-Марі Конгсвед ведуть закрите життя. Актор і продюсер познайомилися у 2017 році на зйомках фільму "Я більше не почуваюся як вдома у цьому світі", над яким разом працювали. Про те, що у пари  у 2019-му народився син, у пресі стало відомо лише через рік. Його ім'я закохані також приховують. Про те, чи відбулося одруження пари, все ще невідомо.

Артист також відомий за ролями у фільмах "Трон. Повстання", "Останній мисливець на відьом", "Звір у його голові".

Новини по темі: діти зірок Елайджа Вуд