Завантажити ще

Актор Євген Паперний переніс операцію із заміни суглобів

Актор Євген Паперний переніс операцію із заміни суглобів

Український актор Євген Паперний переніс операцію із заміни суглобів. Про це у соцмережах повідомила ексдружина артиста, акторка Ольга Сумська. Вона подякувала за допомогу меру Києва Віталію Кличку, а в коментарях під постом у Facebook повідомила, що йдеться про заміну суглобів для пенсіонерів за програмою КМДА "Здоров'я киян".

– Життя актора залежить від його задіяності, професійного ритму, емоцій.Актор має бути на сцені! І звісно найголовніше - це здоров’я! Ми сердечно дякуємо нашому меру, київському міському голові Віталію Володимировичу Кличку  і Київській міській державній адміністрації - КМДА за сприяння і допомогу для народного артиста України Євгена Паперного за програмою «Здоров’я киян»! Ми бажаємо Євгену Васильовичу, нашому незмінному керівникові театральної антрепризи  якнайшвидшого одужання після проведеної операції! Бути добру і новим прем’єрам! Разом до Перемоги, – наголосила Ольга.

Сумська та Паперний були одружені з 1987 по 1991 рік. 1990 року в них народилася дочка Антоніна. Після розлучення Ольга вийшла заміж за Віталія Борисюка, а Євген одружився з кіномонтажером Тетяною. 2002 року у Сумської та Борисюка народилася донька Ганна.

Фото: скріншот посту facebook.com/osumska

Фото: скріншот посту facebook.com/osumska

 

Новини по темі: операція Актори