Завантажити ще

Актор "Зоряних війн" Марк Хемілл сповіщатиме українців про повітряну тривогу

Актор
Фото: Kevin Winter/Getty Images

Американський актор Марк Гемілл, відомий за роллю Люка Скайуокера в сазі "Зоряні війни", сповіщатиме українців про повітряну тривогу в додатку Air Alert. Про це пише Associated Press.

"Увага. Повітряна тривога. Пройдіть у найближчий притулок", - попереджає про небезпеку актор голосом свого героя Люка Скайуокера.

Після того, як небезпека мине, розробники програми голосом Гемілла інформують про закінчення повітряної тривоги, а щоб підняти настрій користувачам, записали фірмове напуття Скайуокера: "Нехай буде з вами Сила".

У коментарі виданню артист заявив, що захоплюється стійкістю українців і хотів допомогти, тож погодився озвучити англомовні команди сповіщення у додатку.

– Казка про боротьбу добра зі злом перегукується з тим, що відбувається в Україні, – сказав Гемілл. - Український народ згуртувався і так героїчно відреагував на те, що відбувається... Неможливо не надихнутися тим, як вони переживають цю бурю.

Торік у вересні Марк Гемілл став четвертим амбасадором фандрейзингової платформи United24. Артист допомагає Україні у збиранні коштів на підтримку "Армії дронів".