Завантажити ще

Дочка Гаріка Кричевського вийшла заміж

Дочка Гаріка Кричевського вийшла заміж
Фото: facebook.com/garik.kri

Український співак Гарік Кричевський видав заміж свою 24-річну доньку Вікторію. Артист опублікував у Фейсбуці зворушливий знімок із нареченою.

- Поки що так... подробиці ближче до літа, - заінтригував Кричевський своїх шанувальників, не уточнивши деталей весілля.

На опублікованому фото Кричевський обіймає дочку. На Вікторії – білий костюм, фата та в руках букет. Розташування артист відзначив до знімку – німецьке місто Гейдельберг.

Тим часом під постом Кричевського сотні шанувальників та знайомих співака висловлюють вітання молодятам та батькові нареченої.

Сама Вікторія опублікувала в Інстаграмі кадри із урочистої церемонії, яка відбулася 19 листопада. Дівчина подякувала всім, хто був присутнім на реєстрації шлюбу і наголосила, що незабаром чекає святкування весілля.

- Пройшовши через всі труднощі, через шалено довгі відстані терміном у 3,5 роки, ми стоїмо щасливі. Кохання перемагає завжди! Нас чекає святкування весілля, але дякую всім, хто приїхав нас підтримати. Для нас це дуже важливо, – написала Кричевська.

Йдеться про заслуженого артиста України та відомого шансоння Гаріка Кричевського. Родом він зі Львова, але на початку 1990-х років співак переїхав на постійне місце проживання до Німеччини. З 1995 року Гарік Кричевський записав близько 7 альбомів («Вихідний», «Свобода», «Пальчики»). У 2013 році співак став телеведучим, вів авторську програму та брав участь у програмі «Битва хорів». 2018 року Гарік Кричевський випустив книгу під назвою «Ангели у білому».

Кричевський одружений з Анжелою Кричевською, яка є його концертним директором. У пари двоє дітей - дочка Вікторія та 17-річний син Даніель.

Новини по темі: Гарік Кричевський