20 червня
Завантажити ще

День сина: як виросли і чим займаються нащадки Осадчої, Пелиха, Шурова, Пономарьова

День сина: як виросли і чим займаються нащадки Осадчої, Пелиха, Шурова, Пономарьова
Фото: Instagram.com/kosadcha/

Останні роки 22 листопада усі соцмережі вибухають привітаннями з Днем сина. І хоча ця дата не є офіційною, але чим не привід подивитися, яке покоління росте в зіркових родинах

Іван Пелих

Сину продюсерки Олександри Лозинської та Ігоря Пелиха, який загинув в аварії у 2009-му, Івану, 20 років. До повномасштабної війни хлопець працював оператором, а нині воює у 1-й інтернаціональній роті спеціального призначення на Донбасі.

Спочатку Іван прийшов до 112-бригади ТРО, бо їм потрібні були люди з дронами.

- Думаю - супер, піду. Стріляти з автомата я не вмію, а керувати дроном вмію. Прийшов на їхню базу (на телефон, ясно, ніхто не відповідав) і кажу, що хочу приєднатись. Питають: «Бойовий досвід є?» - «Нема» - «Строчку служив?» - «Ні» - «Все, гуляй». Тоді кажу: «А я з дроном» - «Ага, тобі сюди». Так я потрапив спочатку в ТРО, де ми з кінця лютого до середини березня каталися по Києву та шукали ДРГ, потім по області трохи допомагали бригадам, - розповів Іван Пелих в інтерв’ю виданню «Український тиждень».

У квітні Іван пройшов навчання з британською морською піхотою.

- Там познайомився з «Індією» - моїм майбутнім командиром роти, - продовжує він. - Згодом всі, хто пройшов навчання, могли перейти в бригаду спецпризначення. Відповідаю за все, що пов’язане з дронами, в складі роти (але по факту на рівні батальйону). Донедавна відповідав саме за польоти, але тепер ми працюємо над тим, щоб у нас був ще антидроновий напрямок з антидроновою рушницею, на яку ми зібрали кошти. Щоб чужі дрони до нас не літали.

У своїх постах в Інстаграмі Іван пише, що війна зовсім не романтична, як це часом здається з постів у соцмережах, і кожна новина про успішно звільнене село під час контрнаступу насправді дається ціною, яку, поки не побудеш на передовій, напевно, ніколи і не усвідомиш.

- І навіть коли на пару днів вибираєшся в «цивілізацію», розумієш, що ти вже не такий, яким звідси їхав, - зізнається він.

Син Ігоря Пелиха - Іван Пелих. Фото: Instagram.com/ivanpelykh/

Син Ігоря Пелиха - Іван Пелих. Фото: Instagram.com/ivanpelykh/

Ілля Поліщук

Старшому сину Каті Осадчої, Іллі Поліщуку, 28 вересня виповнилося 20.

- Ілюшо, ти все ще вчиш мене бути дорослою, хоча вже дорослий і сам. Коли ти народився, я була молодшою за тебе зараз. Я неймовірно вдячна долі за тебе, - привітала сина зіркова мама у соцмережах.

Раніше телеведуча розповідала, що Ілля вивчає IT і вже боронить країну на цьому фронті.

Минулого року хлопець закінчив Київську міжнародну школу та вступив до Мерілендського університету у США, де нині живе та навчається.

Катя Осадча зі старшим сином Іллею. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча зі старшим сином Іллею. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Веніамін Огір

Сину Тіни Кароль, Веніаміну Огіру, 18 листопада виповнилося 14. Хлопець навчається у Великій Британії у Repton Preparatory School та живе в українській родині.

Влітку Тіна розповідала, що Веніамін склав іспити з англійської та французької мов, біології, математики, хімії, фізики, історії, географії та фізкультури, і всі - на відмінно, та перейшов у старшу школу.

У березні син співачки прилітав до неї в Польщу, де вона проводила благочинні заходи. У Варшаві хлопець зустрічав на вокзалі українських біженців та пригощав дітей солодощами, які купив на заощаджені кишенькові гроші. За словами Кароль, Веніамін також брав участь у акції зі збору коштів для українських біженців. В Англії він танцював гопак в українському культурному центрі, де було зібрано три тисячі фунтів стерлінгів.

Син Тіни Кароль - Веніамн Огір. Фото: t.me/tinakarolofficial

Син Тіни Кароль - Веніамн Огір. Фото: t.me/tinakarolofficial

Роберт Узелков

Сину Марини Боржемської та В’ячеслава Узелкова, Роберту, 13. Фітнес-тренерка та телеведуча зізнається, що часто задається питанням: як син встиг так непомітно подорослішати?

- Моя любов, моя опора та мій сенс життя. Ти завжди відрізнявся особливою дорослістю, розумом, відповідальністю, чутливістю до людей та різних ситуацій. З тобою легко крокувати по життю абсолютно у всьому. Кудись їхати, вирішувати, відчувати, пізнавати, щось робити, досягати. І це все у тобі так природно, наче ти з цим народився, - говорить Марина.

Боржемська зізнається, що дуже пишається, яким росте її син, і називає його своїм найкращим другом.

Марина Боржемська з сином Робертом. Фото: Instagram.com/uzelkova.marina/

Марина Боржемська з сином Робертом. Фото: Instagram.com/uzelkova.marina/

Лев Шуров

Сину Дмитра Шурова, Леву, 18. Хлопець навчається на філософському факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та займається музикою. Кілька років тому музикант розповідав, що у сина є рок-група та що Лев уже записав два сольних альбоми. Однак тоді хлопець не хотів, щоб зірковий тато розповідав про нього в інтерв’ю.

- Я не люблю камери. Мій син, напрочуд обдарована людина, теж зовсім не тяжіє до того, щоб знімати щось, викладати, залучати аудиторію. Для нас обох зміст важливіший за форму, і ми обидва не вміємо красиво упаковувати цукерку, - розповідав Дмитро Шуров в інтерв’ю «КП в Україні».

Лев Шуров. Фото: Facebook.com/olya.shurova

Лев Шуров. Фото: Facebook.com/olya.shurova

Олександр Пономарьов

Синові Олександра Пономарьова, Олександрові, 15 років. Співак розповідав, що дуже любить брати у свої подорожі сина, адже він - його найкращий компаньйон.

- Ми спілкуємося з ним про все, окрім дівчат, тому що він це від мене приховує. А так про все: технології, комп'ютер, Ютюб, біткоїн, Ілона Маска... Він у мене дуже технічно заряджений хлопець, - зізнавався Пономарьов минулого року в інтерв’ю ЖВЛ.

До речі, саме Пономарьов-молодший підбив батька на те, щоб активно вести Ютюб-канал та інші соцмережі і так розширити коло фанатів.

Олександр Пономарьов з сином Олександром. Фото: Instagram.com/ponomaryovoleksandr/

Олександр Пономарьов з сином Олександром. Фото: Instagram.com/ponomaryovoleksandr/