Завантажити ще

Тарас Цимбалюк про продовження серіалу "Спіймати Кайдаша": Все може бути

Тарас Цимбалюк про продовження серіалу
Фото: надане каналом СТБ

Актор Тарас Цимбалюк у соцмережах зізнався, з моменту виходу першого сезону "Спіймати Кайдаша" йому багато разів ставили питання про продовження популярного серіалу. І якщо раніше він би це заперечив, то наразі Тарас не виключає, що продовження таки можливе. Про це виконавець ролі автомеханіка Карпа Кайдаша розповів у Instagram.

- "Чи буде продовження?" - я реально чую це питання кілька разів на тиждень. І знаєте, якщо раніше відповідь зводилася до практично чіткого "ні", то зараз - все може бути. Звісно, хочеться вірити у продовження такого народного нашого українського серіалу. Дякуємо за любов до "Кайдашів"! – зазначив Цимбалюк.

Раніше в інтерв'ю "24 каналу" Тарас розповідав, що хотів би продовження серіалу, бо сценарій проєкту, написаний шоуранером Наталкою Ворожбит, далекий від твору Івана Нечуя-Левицького.

- Однак наш шоуранер Наталія Ворожбіт вважає цю історію самодостатньою і каже, що якщо її писати, це можна робити безкінечно, бо це особисте життя певної родини. І воно продовжується до самої смерті. Тут справді можна писати й писати, тому якщо є якась історія, яка має популярність, яка "зайшла", мабуть, на цьому варто зупинитися. Щось у цьому є. Я дуже не люблю, коли класні якісь історії стають попсовими, втрачають рейтинг, шарм. Якщо не спала на думку якась дуже крута ідея, яка тотально відрізнятиме другий сезон від першого, то, мабуть, треба зупинитися, - зізнався артист.

"Спіймати Кайдаша" - телесеріал СТБ, в основу якого лягла повість Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". У сучасній версії додалося кілька нових сюжетних поворотів, а ось Кайдашиха залишилася такою ж сварливою та солодкоголосою, Мотря – норовливою, а Мелашка – тихою та милою. У серіалі показані події з 2005-го до 2014 року. Історія починається з того, що Лаврін, молодший син Кайдаша, повертається з армії до рідних Семигор. Він скучив за клубом, танцями й дівчатами, тому гуляє по повній. А Карпо вже накинув оком на Мотрю. Незабаром пара одружується, і з цього моменту починається важкий час для родини Кайдашів. Дві господині у домі сперечаються, лаються і б'ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті у конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному.

 

Новини по темі: Серіали Актори