29 червня
Завантажити ще

Український актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною через рік після весілля

Український актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною через рік після весілля
Фото: instagram.com

Український актор Тарас Цимбалюк розлучився із дружиною Тіною. Про це він повідомив у своєму Інстаграмі.

- Ми з Тіночкою більше не пара. Навіть після прекрасних чотирьох років разом так буває: щоб залишатися щасливими, повинні вибирати окремі дороги. Безмежно вдячний за цей час. Життя продовжується, - написав він у сторіс.

Тіна Цимбалюк також повідомила про розлучення. Візажист і дизайнер купальників зазначила, що війна – це велике випробування для всіх пар, і деякі їх не проходять.

- З поваги до Тараса і до себе я не даватиму жодних коментарів (власне, як завжди). Я дякую за ці 4 роки. Найдовші стосунки у моєму житті. Спасибі за любов, вірність, красу подорожей, яку ми побачили вдвох, за досвід та розвиток, – написала вона в окремому записі.

Тарас і Тіна Цимбалюк одружилися менше ніж рік тому, 3 липня 2021 року. На той час вони зустрічалися три роки. Пропозицію актор зробив у прямому ефірі "Танців із зірками".

Майбутня пара познайомилася у 2017 році під час зйомок кліпу Монатика на пісню "Вічність".

Тарас Цимбалюк відомий за роллю Назара у серіалі "Крепостная", Тараса - у серіалі "Впіймати Кайдаша", а також фільмам "Чорний ворон", "Прятки", "Останній яничар".

Тіна Антоненко – візажист багатьох українських зірок, зокрема Світлани Лободи. Після вторгнення Росії в Україну її мама та бабуся провели у підвалі Маріуполя 21 день.

Новини по темі: Розлучення Актори