Завантажити ще

Тарас Цимбалюк назвав позицію Тодоренко, яка мовчить про війну, "дном", а коміка Сабурова - "дурнем"

Тарас Цимбалюк назвав позицію Тодоренко, яка мовчить про війну,
Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Зірка серіалів "Кріпосна" та "Кава з кардамоном" Тарас Цимбалюк висловився про артистів, які мовчать про війну Росії в Україні. Зокрема, актора обурила позиція телеведучої Регіни Тодоренко та казахського коміка Нурлана Сабурова.

"Наразі активно говорять про вчинок Регіни Тодоренко і Нурлана Сабурова. Якщо українка, родом з Одеси, котра навчалася і формувалася у Києві, наразі, знаходячись у Москві, промовчала - це дно. Це просто аморальне створіння, котре має 8 чи 9 мільйонів підписників. Сабуров, звичайно, її переплюнув: вчинок на останньому концерті був настільки підлим і цинічним, що й важко підібрати слова. Він не тільки змусив українців услід за кораблем послати всю його творчість, він виставив себе як мінімум дурнем перед усім світом, котрому не смішно з подій в Україні", - зазначив актор у Instagram.

Цимбалюк додав, що багатомільйонна аудиторія артиста у соцмережах - це не лише реклама та гроші, а насамперед відповідальність перед людьми, які їм довіряють та захоплюються.

"У таке напружене сьогодення, на мій погляд, навіть якийсь 18-річний тіктокер, котрий нагрів на своєму безглуздому контенті якусь аудиторію, повинен врешті себе по-дорослому проявити. Коли війна, ніхто не має права мовчати! Потрібно усвідомити: мати тисячні чи мільйонні аудиторії у соцмережах - це не тільки реклама і гроші. Це величезна відповідальність перед людьми. Навіть мінімальна популярність - це завжди велика відповідальність за людей, котрі тебе чують. Тому особисто для мене багато артистів підтвердили реноме поверхових людей.

Раніше кліпмейкер та режисер Алан Бадоєв заявив, що своєю творчістю неусвідомлено допомагав розмити кордони між Росією та Україною, і тепер дуже шкодує про це. Він уточнив, що наш народ має зробити все для того, щоб більше ніхто і ніколи не зміг сказати, що Україна не має своєї історії.

Тарасу Цимбалюку 32 роки. Артист відомий за ролями у серіалах "Останній яничар", "Кріпосна", "Кава з кардамоном", "Кайдашева сім'я", а також у фільмі "Чорний ворон". У липні 2021 року одружився з візажисткою Тіною Антоненко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ТАРАС ЦИМБАЛЮК (@taras.tsymbaliuk)