13 червня
Завантажити ще

Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта у домашньому насильстві. Актор все заперечує

Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта у домашньому насильстві. Актор все заперечує
Фото: Дімітріос Камбуріс/Getty Images

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі подала позов до суду, в якому звинуватила ексчоловіка Бреда Пітта у знущаннях над їхніми дітьми. За даними People, у заяві артистка вказала, що у 2016 році між колишніми закоханими виникла сварка на борту літака, яка й призвела до розлучення пари. У відредагованому звіті ФБР йдеться про те, що артист одного з дітей душив, а іншого вдарив по обличчю. Внаслідок інциденту постраждала і сама акторка.

"Коли один з дітей словесно захищав Джолі, Пітт кинувся на власну дитину, і Джолі схопила його ззаду, щоб зупинити. Щоб зняти Джолі зі спини, Пітт кинувся спиною вперед на сидіння літака, поранивши спину і лікоть Джолі. Діти кинулися навздогін, і все хоробро намагалися захистити один одного. Перш ніж усе закінчилося, Пітт душив одного з дітей і вдарив іншого по обличчю. Деякі з дітей благали Пітта зупинитися" - зазначено у заяві Джолі.

У документах також йдеться, що протягом польоту Пітт "періодично виходив із задньої частини літака, щоб кричати і лаятися на них", і "в один момент він облив Джолі пивом, а в інший - облив дітей пивом та червоним вином".

Представники Пітта назвали ці звинувачення брехнею, заявивши, що таким чином Джолі хоче привернути до себе додаткову увагу.

- Це неймовірно сумно, що вона продовжує переказувати, переосмислювати і наново представляти свій опис подій, який відбувся 6 років тому, додаючи абсолютно неправдиву інформацію, щоб спробувати привернути до себе додаткову увагу за рахунок їхньої родини, - сказали People люди, близькі до Пітта. - Вона мала можливість поділитися інформацією з правоохоронними органами, які прийняли рішення не висувати звинувачення. Вона мала можливість поділитися цією інформацією під час тривалого судового процесу з опіки над дітьми, в результаті якого суддя призначив Пітту опіку 50 на 50. Вона вдалася до спроб повторювати те саме. Повертаючись до того ж місяць за місяцем з новою і все ще хибною інформацією в цілях, зрозумілих тільки їй.

Судовий процес у питанні опіки над дітьми між Джолі та Піттом триває. Суддя, який раніше вів цю справу, був дискваліфікований апеляційним судом і винесене рішення так і не набуло чинності.

У червні представники Пітта заявили, що він має намір позиватися до колишньої дружини через таємний продаж виноградників російському мільярдеру. Артист стверджував, що Джолі порушила їхню угоду - ніколи не продавати свої частки у сімейному бізнесі без згоди одне одного. Адвокати зірки наполягають, що такого документа ніколи не було. У новому позові акторки також стверджується, що Джолі пропонувала продати свою частку Пітту, але натомість він нібито зажадав від неї підписати угоду, яка забороняє "говорити поза судом про якесь фізичне та емоційне насильство над нею та їхніми дітьми".

 

Новини по темі: Бред Пітт Анджеліна Джолі