Завантажити ще

Бред Пітт веде список акторів, з якими більше не працюватиме

Бред Пітт веде список акторів, з якими більше не працюватиме
Фото: Гарет Кеттермол/Getty Images

Колега Бреда Пітта за фільмом "Швидше за кулю" британський актор Аарон Тейлор-Джонсон поділився з журналістами маловідомим фактом про артиста. За його словами, Пітт веде «чорний список» акторів, з якими більше не працюватиме.

- Ти працюєш з багатьма акторами і через якийсь час починаєш робити замітки: «Я напевно більше ніколи не працюватиму з цією людиною». Бред також має цей список: список «хороших» і список «гів**них», - розповів Аарон виданню Variety.

Імена акторів, які потрапили до «чорного списку» Пітта, невідомі, але в мережі давно ходять чутки, що артист не був у захваті від поведінки Тома Круза на зйомках картини "Інтерв'ю з вампіром" у 1993 році. Після завершення зйомок актори не підтримують спілкування.

Тейлор-Джонсон додав, що сам Пітт досить вимогливий до своїх партнерів на майданчику. За визнанням Аарона, він "скромна і люб'язна людина", але очікує того ж натомість від своїх колег.

У червні представники актора повідомили, що він має намір позиватися до колишньої дружини Анджеліни Джолі. Та нібито завдала шкоди репутації їхньому спільному винному бізнесу, продавши частку компанії без його відома російському мільярдеру.

Джолі та Пітт були разом з 2005-го по 2016 рік. Пара зіграла весілля у 2014-му у Франції, а за два роки Джолі подала на розлучення. У екс-подружжя троє прийомних та троє біологічних дітей.

Новини по темі: Бред Пітт Актори