Завантажити ще

Джолі знімає новий фільм разом із синами-підлітками

Джолі знімає новий фільм разом із синами-підлітками
Фото: JC Olivera/Getty Images

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі виступить режисером нового фільму, головні ролі в якому виконають Сальма Хайєк та Деміан Бічір. У зйомках картини артистці допомагають її діти – 21-річний Меддокс та 18-річний Пакс. Вони працюють на знімальному майданчику у відділі допомоги режисеру. Про це зірка розповіла в інтерв'ю People.

– Ми добре працюємо разом. Коли знімальна група працює на піку, це схоже на велику родину, тож це було природньо, - розповіла Джолі про синів.

Діти Джолі не вперше допомагають їй у роботі. У 2017 році Пакс брав участь у зйомках фільму "Спочатку вони вбили мого батька", а у новому проєкті "Без крові" займеться закулісними зйомками.

Майбутній проєкт Анджеліни Джолі "Без крові" заснований на однойменному романі Алессандро Барріко. У синопсисі зазначено, що дії фільму розгортаються після невідомого конфлікту, який "досліджує універсальні істини про війну, травми, пам'ять і зцілення".

- Сальма й Деміан дуже щирі та сміливі у цьому фільмі. Я була шанувальницею їхньої творчості. Але в цьому фільмі, щиро кажучи, вони обидва вразили мене, – поділилася артистка.

Джолі тричі була одружена. З 1996-го по 1997-й - з актором Джонні Лі Міллером. У 2000 році вийшла заміж за колегу Біллі Боба Торнтона, але через три роки пара розлучилася. З 2005-го по 2016 рік була у стосунках із Бредом Піттом. Пара одружилася 2014-го і розлучилася через два роки. У експодружжя троє прийомних та троє біологічних дітей.

Наприкінці квітня Анджеліна Джолі відвідала Львів, де зустрілася з українськими біженцями, а також побувала у дітей у реабілітаційному центрі у Бориславі.