21 травня
Завантажити ще

Люк Скайуокер із "Зоряних війн" став амбасадором United24 - буде збирати кошти на дрони

Люк Скайуокер із
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Четвертим амбасадором фандрейзингової платформи United24 став американський актор Марк Хемілл, відомий роллю Люка Скайуокера у "Зоряних війнах". Зірка американського кино збиратиме кошти на підтримку "Армії дронів". Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі.

- Американський актор, виконавець ролі Люка Скайуокера у «Зоряних війнах» Марк Хемілл, став послом фандрейзингової платформи UNITED24. Він перший амбасадор, який допомагатиме збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів». Це складна, але важлива місія. Марк, впевнені, ви з нею неодмінно впораєтеся, – написав Зеленський.

У травні Кабінет міністрів затвердив положення про Єдиний державний web-портал для збору пожертв на підтримку України United24. Створення та введення в експлуатацію порталу доручено Міністерству цифрової трансформації. Серед зіркових амбасадорів – колишній головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, відома українська тенісистка Еліна Світоліна та американський інді-рок-гурт Imagine Dragons.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Новини по темі: Зірки Актори Зоряні війни