Завантажити ще

"Міс Україна 2021" показала вбрання, в якому виступить на "Міс Світу"

Фото: "КП в Україні"/Марина Тищенко

“Міс Україна-2021” Олександра Яремчук презентувала вбрання, в якому представить Україну у фіналі конкурсу "Міс Світу-2021". Він пройде 16 грудня у Пуерто-Ріко. Дівчина везе із собою на конкурс декілька валіз одягу та дві основні сукні - національний костюм і вечірнє вбрання для фінального виходу.

Національний костюм створили вручну у студії дизайнера Лесі Патокі. Він складається з білої сукні з пишними рукавами та вишитими національними візерунками, а також головного убору з вуаллю.

Національний костюм створили вручну у студії дизайнера Лесі Патокі. Фото:

Національний костюм створили вручну у студії дизайнера Лесі Патокі. Фото:

Вбрання для фінального виходу дівчини пошила дизайнерка Катерина Лукашин. На створення фіолетового плаття пішло 50 метрів тканини, 3-4 тисячі кристалів, а також пір'я.

Вбрання для фінального виходу дівчини пошила дизайнерка Катерина Лукашин. Фото:

Вбрання для фінального виходу дівчини пошила дизайнерка Катерина Лукашин. Фото:

Що відомо про переможницю

Олександрі Яремчук 22 роки. Вона випускниця Київського економічного університету за спеціальністю "менеджмент бізнес-організації". Займається танцями, захоплюється тенісом. Перебуває у стосунках із 36-річним бізнесменом Андрієм Дегодою, сім'я якого посідає 45-е місце в українському списку Forbes з доходом компанії 11 мільйонів гривень за останній рік. У фіналі конкурсу "Міс Україна" дівчина отримала корону вартістю 3 мільйони доларів, а також 500 тисяч гривень.

Новини по темі: Міс Україна Міс Світу