Завантажити ще

"Міс Україна 2021" Олександра Яремчук: Перед конкурсом читали Вікіпедію - переживали, що будуть питати про президентів

Переможницею конкурсу краси "Міс Україна 2021" стала 22-річна Олександра Яремчук. Дівчина представить Україну на Miss World-2021, який пройде в Пуерто-Ріко у грудні цього року. "КП" України" поспілкувалася з Олександрою і розпитала її про підготовку до конкурсу, особисте життя та реакцію на хейт.

"Мене лякав вихід в купальниках"

- Саша, що змінилося за ці дні? Напевно, немає відбою від журналістів?

- Так, насправді життя дуже змінилося. Після перемоги я кожен день в офісі комітету. Ходжу сюди як на роботу.

- Багато учасниць кажуть, що з дитинства мріяли про участь у конкурсі. Ви теж?

- Це не було моєю мрією і метою. Протягом трьох років мені писали кастинг-менеджери і запрошували до участі в конкурсі. І тільки в цьому році, коли почалася пандемія, я вирішила спробувати свої сили і подала заявку на «Міс Україна». Раніше на це не було часу. Я навчалася, і у мене були зовсім інші цілі. Я приїхала з маленького міста Калинівка Вінницької області, щоб вступити до університету у Києві, тому моєю найближчою метою було здобути освіту.

- А більшість упевнені, що на конкурс йдуть не розумні, а красиві.

- Насправді, коли ми перед конкурсом жили у таборі, я дізналася, що більшість наших учасниць з вищою освітою і студентки кращих ВНЗ. Тому я вважаю, що це просто стереотип, що дівчата йдуть на конкурс тільки тому, що вони красиві. Насправді учасниці розумні, у них є багато цілей на життя й освіту.

- Коли оголосили ім'я переможниці, ви виглядали здивованою, але не дуже окриленою. Чому?

- Моя реакція на сцені була дійсно щирою, тому що я не очікувала, що дівчина з маленького міста може виграти такий титул. Мені здається, коли дівчина заздалегідь знає, то у неї будуть геть інші емоції, а у мене був дійсно шок. Я навіть не могла повірити словам. Я не знала, як правильно реагувати. Просто я така людина, яка не дуже емоційна, я тримаю все в собі. Але коли я побачила своїх близьких, то не змогла стримати емоцій і розплакалася. Це були найщиріші емоції в моєму житті.

- Вас не лякало, що разом із перемогою можуть спливти небажані факти з біографії? Або таких немає?

- Ні, не лякало. Тому що на мене немає жодних компроматів. Єдине, що мене лякало, це вихід у купальниках. Тому що я справді сором'язлива. І, можливо, я хотіла побороти цей страх на сцені.

- Про вас дійсно мало інформації в інтернеті. У візитці сказано, що багато років займаєтесь танцями. Ви учасниця якогось колективу?

- З першого класу, з семи років, я займалася танцями. Це був Калинівський ансамбль народного танцю. Ми їздили як Україною, так і за кордоном. Напевно, моя перша поїздка за кордон була саме з моїм танцювальним ансамблем.

- Чим займаються ваші батьки?

- У мене середньостатистична сім'я. Я виросла у розумінні, любові, в щасливій родині. Батьки - звичайні люди: тато працював у банківській сфері, мама - у сфері зв'язку.

"Разом читали Вікіпедію - готувалися до інтелектуального конкурсу"

- Натуральна чи ні - ще один предмет для пересудів. Ви щось в собі міняли?

- Ні, я нічого не змінювала. Вважаю, що дівчина у 22 роки має бути натуральною. І я насправді проти ін'єкцій і уколів краси, тому що це має бути природна краса, яку не слід змінювати. Може, з часом, після 30 років. Чому б ні? З новими технологіями кожна дівчина може бути красивішою і залишатися молодою, але в такому юному віці, я вважаю, це не потрібно.

- А які у вас параметри?

- Мій зріст 172 сантиметри. Параметри - 84-58-84.

- Ви сказали, що боялися конкурсу в купальниках. Як до нього готувалися? Наймали тренера, дотримувалися дієти?

- Перед конкурсом ми жили десять днів у тренувальному таборі. У нас була дуже інтенсивна підготовка: два рази на день був спорт, а також тренування з хореографії. Це дуже важливо, тому що ми завжди на підборах. Плюс у нас було правильне харчування. Це позначилося на фігурах усіх дівчат.

- Правда, що учасниці заздалегідь знають питання інтелектуального конкурсу?

- Це все чутки. Звичайно, ми з дівчатами запитували у комітеті. Нам було страшно. Але нам так і не дали запитання, і вже на сцені ми самі відповідали. Були підказки залу. Але нам питань комітет заздалегідь не давав.

- Як ви до нього готувалися?

- Ми розуміли, що це 30-річчя конкурсу, тож ми навіть разом читали Вікіпедію. Ми насправді думали, що будуть питання, пов'язані з Україною. Переживали, що будуть питати про прем'єр-міністрів, президентів, тому перед конкурсом багато читали про Україну.

- Як вам питання від Тіни Кароль "Хто зображений на купюрі 1000 гривень"?

- Я була дуже здивована, що питання мені буде задавати Тіна Кароль. Тому що у інших дівчаток питання з'являлися на екрані.

Учасниці конкурсу. Фото: eight.com.ua

Учасниці конкурсу. Фото: eight.com.ua

"Ну як я, дівчина з маленького міста, могла купити перемогу?"

- Нещодавно колишній організатор "Міс Україна" Сергій Матяш розповів, що перемогу на конкурсі продавали. Ви чули про цей скандал? Що думаєте?

- Я насправді не чула про це. Але знала про подібні чутки. Це не має відношення до нас. Я щаслива, що мій дебют відбувся саме на національному конкурсі "Міс Україна" і ми до останнього не знали, хто переможе. І чесно, я на сцені не могла повірити, що саме я перемогла, і мої емоції неможливо підробити. Часто чутки розпускають люди, які не мають жодного відношення до конкурсу, а тільки піаряться за рахунок нашого комітету.

- А коли пишуть, що купили перемогу або виграли по знайомству, це ображає?

- Насправді ні. Я не читаю коментарі і не дивлюся соцмережі. Самі зрозумійте, в цьому році 30-річчя конкурсу, і корона коштує 3 мільйони. Ну як я, дівчина з маленького міста, можу купити місце і титул у такому конкурсі? Це просто неможливо. Люди мислять стереотипами, я просто на це жодним чином не реагую. І всі, хто розуміє масштаби конкурсу, не вірять пліткам.

- Ще в соцмережах пишуть, що у вас багатий хлопець.

- Це все чутки. Він у мене звичайний хлопець, працьовитий, і я своє особисте життя не обговорюю.

- Він із шоу-бізнесу?

- Ні, він працює в сфері IT.

- Чому не публікуєте спільні знімки в Інстаграмі?

- Щастя любить тишу, тому я ніколи не афішувала свої стосунки, і мій хлопець теж проти того, щоб афішувати їх на публіку.

- Ким ви працюєте? З чого складається ваш дохід?

- Я не працюю. Мені допомагають батьки і хлопець.

- А на що плануєте витратити виграш "Міс Україна" - 500 тисяч гривень?

- У першу чергу на реалізацію мого благодійного проекту.

Фото: eight.com.ua

Фото: eight.com.ua

На "Міс Світу" буду танцювати

- Як готуєтеся до "Міс Світу"?

- Підготовка почалася одразу. Офіс комітету «Міс Україна» став моєю другою домівкою. Перше - отримуємо візу до США, потім робимо візитку, благодійний проект, зйомки, вибір нарядів. Ще потрібно підготувати щось на конкурс талантів.

- Чим будете там дивувати?

- Швидше за все, буду готувати танок. Напевно, це буде народний танок.

- А як щодо благодійного проекту?

- Мій благодійний проект, який я організовувала у своєму рідному місті, - це пологові будинки в маленьких містах. Але коли я була у таборі конкурсу та поспілкувалася з дівчатами, то зрозуміла, що насправді є дуже багато хороших проектів. І оскільки я маю титул, то хотіла б їх підтримати і реалізувати проекти дівчат у майбутньому.

- Хто оплачує поїздку на "Міс Світу"?

- Для мене участь безкоштовна. Всі витрати бере на себе комітет "Міс Україна".

- Конкурси краси - трамплін для дівчат. Думали, чим займетеся опісля?

- У першу чергу я хотіла б вступити до магістратури, може, в Європі. Продовжити свою благодійну діяльність і залучити інвесторів у цікаві для мене проекти.

- А що плануєте вивчати у магістратурі?

- Щось пов'язане з економікою. Я вчилася за фахом "менеджмент і бізнес-організація", тому, можливо, моя майбутня спеціальність буде пов'язана з цим. Може, маркетинг.

- Ви ще розповідали, що захоплюєтеся психологією.

- Це на рівні аматорства. Мені просто цікаво спілкуватися з людьми, читати літературу, але на щось серйозно не буду розраховувати. Але мене цікавить психоаналіз людини.

Фото: eight.com.ua

Фото: eight.com.ua

"Міс Україна" повинна думати, що говорить, коли і кому"

- У мережі обговорюють слова "Міс Україна Всесвіт" Анни Неплях про те, що вона любить горілку. Як ви вважаєте, чи може "Міс Україна" заявляти про любов до міцних напоїв?

- Я не чула про цей скандал. Але хочу сказати, що не потрібно плутати наші конкурси. Це абсолютно два різних конкурси. Те, що вона сказала, - це її особисте. Я в жодному разі її не засуджую, у кожного свій вибір. Я не вживаю алкоголю, тож коментувати дівчину з іншого конкурсу не дуже красиво і доречно.

- А в цілому, як ви вважаєте, чи повинна "міс" стримувати себе у виразах?

- Дівчина, яка представляє титул "Міс Україна" - представляє свою країну. Тому вона повинна думати, що говорить, коли і кому.

- Наразі ви розмовляєте українською, проте у соцмережах пости російською. Чому так?

- У мене в Інстаграмі не так багато постів... Нині статус просто зобов'язує говорити і писати українською. На "Міс Світу" буду говорити англійською.

- Як ви вважаєте, які риси мають бути притаманні "Міс Україна"?

- На мій погляд, це лідерство, щирість, доброта. І, напевно, стресостійкість відносно хейтерів. Звичайно, зовнішність грає свою роль, але потрібно розуміти, що зовнішність - це дуже суб'єктивно. Головне - доглянутість, як дівчина спілкується, розум, хобі, життєві цілі. Це все в комплексі  і дає гарну зовнішність.

ДО РЕЧІ

Улюблені книги "Міс Україна 2021"

  • "Майстер і Маргарита" Михайла Булгакова
  • "Тріумфальна арка" і "Три товариші" Еріха-Марії Ремарка
  • "Марія" Василя Стефаника
Новини по темі: Інтерв'ю Міс Україна