Завантажити ще

Дискваліфікована "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко вдруге вийшла заміж

Дискваліфікована

Позбавлена корони "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко розповіла, що вдруге вийшла заміж. Обранцем моделі став власник консалтингової компанії та політтехнолог Геннадій Курочка. За словами Вероніки, вони познайомилися незадовго до конкурсу "Міс Україна 2018", коли Геннадій робив рекламний проект, а Вероніка була запрошеною моделлю. Про це дівчина розповіла "ЖВЛ".

- Я пам'ятаю, як увійшла до студії і він здався мені дуже милим, - сказала Дідусенко.

Взимку 2018 року Курочка покликав Вероніку заміж. За словами моделі, вони одружилися за кілька тижнів до початку пандемії коронавірусу, проте пишне весілля поки що не влаштовували.

Вероніка Дідусенка була визнана переможницею конкурсу "Міс Україна" у 2018 році. Однак пізніше стало відомо, що дівчина одружена і має дитину. Після чого вибухнув скандал, і корону у Вероніки забрали. Тоді в інтерв'ю "Світському життю" дівчина розповіла, що її перший чоловік проживає в Америці, а сина вона виховує сама, проте після скандалу з конкурсом пара "відновила спілкування", і чоловік її підтримував. У 2021 році Дідусенко подала до суду на організаторів конкурсу "Міс Україна", щоб повернути собі титул.

Новини по темі: Весілля Знаменитості