Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях потрапила у ДТП

Фото: instagram.com/neplyah

Переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях потрапила у ДТП. За словами дівчини, аварія сталася з її вини, оскільки вона хотіла "скрізь встигнути". Проте модель зазначила, що ніхто із водіїв не постраждав. Про це Ганна розповіла в Інстаграмі.

– Сьогодні я вперше потрапила у серйозну аварію. Зі мною все добре, з усіма людьми все добре, але з машиною не все дуже добре. Це вперше у моєму житті таке. Це моя провина. Я повністю була сконцентрована на дорозі, просто на набережній не встигла розрахувати гальмівний шлях і через дурість, виходить, врізалася у машину, а та зачепила наступну машину. Напевно, невипадково все відбувається. Треба мені, напевно, десь видихнути, бо я надто поспішала жити і прагнула скрізь встигнути, а тобі кажуть: "Ні, пригальмуй!", - поділилася вона.

Модель зауважила, що інші учасники ДТП на неї не кричали, а підтримали. Також дівчина додала, що після аварії до неї одразу приїхав її помічник, а машину відправили на ремонт.

"Міс Україна Всесвіт 2021" 27-річна Ганна Неплях - модель та інстаграм-блогер. 2017 року представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Пише картини. Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" із Максом Михайлюком.

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah

Новини по темі: ДТП Міс Україна Всесвіт