Завантажити ще

«Міс Україна Всесвіт-2021» Ганна Неплях: Я не перестану бути собою, бути простою і... пити горілку

«Міс Україна Всесвіт-2021» Ганна Неплях: Я не перестану бути собою, бути простою і... пити горілку

У грудні Ганна Неплях представить нашу країну на конкурсі краси Miss Universe-2021 Ізраїлі. 27-річна модель та блогер днями отримала титул «Міс Україна Всесвіт», і ми запросили красуню на відверту розмову.

Після участі в телешоу мені писали «щоб ти здохла»

- Ганно, ви говорили, що «Міс Україна Всесвіт» - ваша заповітна мрія. Правда?

- Я завжди захоплювалася красивими реалізованими дівчатами, які поводять себе як королеви, з дитинства дивилася конкурси краси. Хоча раніше не вважала себе красивою. Милою, привабливою, харизматичною, чарівною - якою завгодно, тільки не красивою. Свою красу усвідомила вже через деякий час і прийняла її.

- Не встигли ви отримати корону, як отримали порцію хейта. Чи готові були до того, що буде багато бруду? Не така, "перекроїла" обличчя, не так стала, не туди подивилася...

- У мене вже був досвід. Після участі в телешоу мені навіть писали «щоб ти здохла». Це просто огидно. Для мене дико, коли незнайома людина може таке написати. Тому не те щоб готова, але розумію, що цього не уникнути.

Неприємно, що в нашій країні, на жаль, дівчата не можуть визнавати заслуги інших дівчат. Кожна жінка жінці ворог. І цим ми просто тягнемо себе на дно.

Так, я стала королевою. А хто з ваших знайомих став королевою? Хто з ваших друзів? Можливо, ви колись були королевою? Якщо так, я зрозумію вашу критику в мій бік. Але якщо людина сама ніколи не була в цій ролі, хто дає їй право критикувати і говорити гидоту?

Коли жінки навчаться одна одну сприймати, поважати, тоді і фемінізм буде не потрібен. Хоча я зовсім не феміністка, це історія про те, що коли ми один одного не любимо, то і нас не люблять.

Дивіться інтерв'ю з Анною Неплях в відеоформаті

- А чому «зовсім не феміністка»? Що йде врозріз з вашими принципами з того, що сповідують феміністки?

- Я довгий час вважала, що все маю робити сама, що ніхто мені не потрібен, допомагати мені не треба, доки не зрозуміла, що надриваюся, втрачаю свою жіночність. А я щиро вірю в те, що жіноча сила - в слабкості і можливості звернутися по допомогу. І коли я перестала заперечувати свою жіночність і вимкнула маскулінність, в моєму житті все стало на свої місця, тепер відчуваю себе абсолютно гармонійно.

- Феміністки ж не заперечують, що сила жінки в тому числі і в її слабкості. Вони кажуть, що жінки можуть бути різними...

- Так. Але будь-які «-ізми» завжди занадто радикальні. А я хочу жити в балансі і гармонії з собою. І мені не треба для цього бути феміністкою. Я за те, щоб у жінок були права, щоб кожна жінка могла самовиражатися, але при цьому не порушуючи права чоловіків. Я не хочу бути чоловіком у жіночому образі.

- До речі, зовнішність королев краси - завжди головна тема для обговорювання. Давайте одразу знімемо це питання з порядку денного. Губи збільшували, вії нарощували, груди робили?

- Пластичних операцій не робила. Груди свої, зуби свої. Наразі ношу елайнери для вирівнювання зубів. Обличя не колола. Єдине, 9 місяців тому останній раз вколола губи, але гіалуронова кислота швидко виводиться з організму. Більше нічого зі своєю зовнішністю не робила.

- У вас є східні коріння?

- Так. Мій дідусь за маминою лінією - кореєць, а бабуся - єврейка.

Анна зізнається, що раніше не вважала себе красивою. Фото: Інстаграм Неплях

Анна зізнається, що раніше не вважала себе красивою. Фото: Інстаграм Неплях

Я - обличчя країни, хоче хтось цього чи ні.

- Ви самі коментарі в мережі читаєте? Це не ранить?

- Будь-яке погане слово ранить. Навіть психологи кажуть: щоб нейтралізувати одне погане слово, треба десять хороших. А коли ти читаєш сто поганих слів?! Боляче, що люди так думають про мене. Зрозуміло, що в їхніх словах - жодної правди, немає нічого, що могло б мене зачепити за живе, просто прикро, що люди дуже злі по ставленню до інших, яких вони навіть не знають. Вони ж не знають мій шлях і через що я пройшла. Знайшов хтось фотографію, де я лежу в палаті з перебинтованим носом. І почали писати - "перекроїла" обличчя. А мені насправді вирізали пухлину. При цьому під фото написано, що і як, але люди навіть не читають. Вони просто побачили, до чого можна причепитися, і починають тиснути у цю точку. Ніхто не розбирається, чому людина так поводиться, чому вона так говорить, так самовиражається.

Я жінка і хочу відчувати себе красивою, хочу, щоб це визнавали. Вважаю, я на це заслуговую.

Я - обличчя країни, хоче хтось цього чи ні. Мене вибрало журі. У залі ні у кого не було сумніву. І якщо комусь здається по фотографіях, що я якась не така, питання не до мене, питання до тих, кому так здається.

- А коли пишуть «купила собі перемогу»? Це не зачіпає?

- А чому мене це має зачіпати? Я знаю, що виграла чесно, я на це заслуговую і нічого не купувала. У мене немає стільки грошей (сміється). Мені дуже лестить, що люди думають, що у мене багато грошей. Або були приписки, що мій молодий чоловік - мільйонер і купив мені перемогу. Ну немає у мене стільки грошей (сміється).

- Скільки треба?

- Чутки ходять різні. Але не буду говорити те, чого не знаю і в чому особисто не брала участі, це будуть всього лише плітки і чутки.

- Вас дивує те, в нашій країні жінка жінці ворог. Так, це саме так і є. Але при цьому ви пішли на шоу «Холостяк», де всі дівчатка пісочать одна одну у кадрі і поза кадром і борються за увагу одного чоловіка. Навіщо?

- А я ніколи не заперечувала, що йшла туди за піаром. Як і не заперечувала, що на шоу теж можна зустріти свою любов або подружитися з Холостяком, отримати якусь нову порцію романтики. Цей проект дійсно найромантичніший - не кожен хлопець постарається організувати для дівчини побачення, наприклад, на повітряній кулі. Це можливість відчути нереальні красиві емоції, як в кіно.

- Це додало вам популярності?

- Так, звичайно.

- Чи не шкодуєте про свою участь? Там ви розповідали багато інтимних подробиць про себе - і про секс утрьох, і про те, що у вас були стосунки з дівчиною, і що горілку любите. Ці одкровення тепер не заважають? Вони не зовсім вписуються в образ міс. Або сучасна міс - вона така?

- Я не буду такою міс, як усі інші. Не буду здаватися краще, ніж є. Так, у мене є певне минуле. Я його не заперечую, не соромлюся, вважаю, не зробила нічого такого, що комусь могло б нашкодити. Я робила все заради себе, заради свого інтересу, свого досвіду. І здаватися білою і пухнастою не буду. Не треба судити мене за минуле. Я в ньому більше не живу. Я не шкодую, що пішла на шоу «Холостяк». Так, там розкриті виключно мої тіньові сторони. Але я їх не заперечую, це частина мене.

- Виключно тіньові сторони - це продюсери створили вам такий образ або ви самі розуміли, що це зайде публіці, а бути білою і пухнастою нікому не цікаво?

- Я була собою, і була абсолютно різною. Але те, як "підсвічує" згодом режисерська група, - це їх вибір. Я не знала, якою буду на екрані.

Неплях говорить, що в цьому році на конкурсі була абсолютно здорова атмосфера, без пліток і інтриг. Фото: Miss Ukraine Universe

Неплях говорить, що в цьому році на конкурсі була абсолютно здорова атмосфера, без пліток і інтриг. Фото: Miss Ukraine Universe

У статусі «міс» буду ретельніше добирати слова

- Глядачі пишуть, що коли ви пішли на конкурс, то дуже змінилися. Раніше могли матюкатися, постити мемочки, жарти, зараз у вас більш правильна історія. Це такий вивірений образ або ви дійсно змінилися?

- У якісь моменти мені б дуже хотілося сказати круте слівце, будучи міс і в короні, бо це чесно. Іноді нічого кращого і не підходить. Але наразі я перша леді і повинна нести цей титул гідно.

Так, я перестаю лаятися, відмовляюся від якогось гумору, який я як блогер раніше могла собі дозволити. Так, в статусі «міс» буду ретельніше добирати слова. Але! Я не перестану жартувати, бути собою, бути простою і, як ви говорите, пити горілку. Я люблю горілку. Але це не означає, що я п'ю її щотижня. Раз на рік на свій день народження можу випити від душі, при цьому смачно поїсти, я обожнюю українську кухню і соління. Навіть якщо на мені корона, не збираюся відмовляти собі і говорити: фу, який жах, леді горілку не п'ють! Зазвичай ті, хто намагається бути білим і пухнастим, творять речі набагато гірші.

- Ви говорите, що обожнюєте українську кухню. Вона ж калорійна. Як потім з кілограмами справляєтеся?

- За півроку схудла на 12 кг. На 7 - до вересня, а у вересні, коли побачила кастинг на «Міс Україна Всесвіт», скинула ще 5.

До цього не могла схуднути майже два роки. У мене було жорстке неприйняття свого тіла, я дивилася на себе, і мені здавалося, що це не я. Спеціально купувала собі одяг маленького розміру, мовляв, я ж схудну і буду це носити. Але нічого не змінювалося, я тільки більше роздувалася. А коли налагодила контакт з тілом, коли зрозуміла, що це все моє, без сорому почала сприймати свій новий розмір, почала худнути. Коли приймаєш своє тіло, налагоджується зворотний зв'язок.

Зростання - 173 см, вага - 59 кг. Параметри - 93-66-100. Фото: Інстаграм Неплях

Зростання - 173 см, вага - 59 кг. Параметри - 93-66-100. Фото: Інстаграм Неплях

Для мене вкрай важливо було виглядати на сцені лялечкою.

- Які у вас параметри?

- Зріст - 173 см, вага - 59 кг. Параметри - 93-66-100.

- Участь у такому конкурсі - задоволення, напевно, не з дешевих. Хто все оплачує? Допомагає?

- Ще не знаю, що мені треба оплачувати. Мені допомагає команда «Міс Україна Всесвіт». Поки  ні за що не платила. Наприклад, зараз на мені рекламна сукня, макіяж і зачіска - теж. Я блогер і знаю, як налагоджувати контакти і шукати взаємовигідні.

- Чи не помічали від конкурсанток якесь упереджене ставлення? Адже ви прийшли на конкурс вже медійною дівчиною.

- Ні. Щиро захоплююся нашим складом в цьому році, всі дівчата вже реалізовані, самодостатні, не було інтриг, пліток. Була абсолютно здорова атмосфера. Ми з подружкою разом прийшли на кастинг, разом пройшли його і разом були на конкурсі. З першої віце-міс ми давно спілкуємося, одна одну зі святами вітаємо.

- А які стосунки у вас із міс №14? Її подруга в сторіз писала, що Діана була фавориткою, і вони були в шоці, дізнавшись, що перемогли ви.

- Якби виграла Діана, всі мої друзі, моє оточення теж були б в шоці. У нас чудові стосунки, ми добре спілкувалися. Перед фіналом я їй навіть говорила, що вона дуже класна дівчина, супер, красива, класно рухається, але дружити ми поки не зможемо, тому що вона моя головна конкурентка. Я не люблю лицемірства з розряду - ось ми дружимо, а потім одна одну отрутою поливаємо. Прямо сказала: давай зараз виступимо як слід, порвемо цей зал, а опісля, можливо, будемо спілкуватися і дружити.

- Чому в «Холостяку» ви збрехали про вік? Говорили, що вам 23, а це був 2019-й, а зараз 27.

- Вийшла помилка, мій вік записали неправильно, і щоб не виправдовуватися мільйон разів, я особливо на цьому не акцентувала.

«Міс Україна Всесвіт» любить подорожувати. Кенія стала 30-ю країною, яку модель відвідала в липні. Фото: Інстаграм Неплях

«Міс Україна Всесвіт» любить подорожувати. Кенія стала 30-ю країною, яку модель відвідала в липні. Фото: Інстаграм Неплях

Після мемів в Інстаграмі я стала асоціюватися у людей як подружка Коломойського

- Ви заможна людина? Що вам приносить основний дохід?

- Скільки б ти не заробляв, завжди хочеш більше. Я заробляю добре, мій основний дохід - це реклама в Інстаграмі.

- Пишуть, що у вас і бойфренд заможний.

- Щоб комфортно подорожувати, мати можливість купувати якісь речі, які приносять задоволення - в цьому плані у нас все добре.

- Він живе за кордоном?

- Не знаю (сміється).

- Як це? У вас є сторіз, де ви відповідаєте на запитання, коли ваш молодий чоловік приїде до України. Цю інформацію не можна розповідати по правилам конкурсу?

- У нас немає заборон, що можна говорити, а що ні. Це мій особистий вибір. Можу говорити те, що стосується мене. А що стосується ще якихось людей, це вже їхній особистий простір

- Ви не хочете його світити або він сам не хоче?

- У нас не було такої розмови, це виключно моя особиста відповідальність.

- А в Інстаграмі фоточку з ним запостити не хочеться?

- Мені є чим похвалитися в Інстаграмі і без цього.

- Може, він дійсно мільйонер, тому і не показуєте?

- Якби був мільйонером, показувала б (сміється).

- Ви не байдужі до Коломойського. У вас були меми про Ігоря Валерійовича, футболка з його портретом...

- У мене як у блогера мають бути свої фішечки. Довгий час це були молочні сирки, я їх обожнюю. Розповідала своїм підписникам, які найсмачніші, вони їх купували, відзначали мене. Так само сталося з Ігорем Валерійовичем - пожартувала разок. Я сама з Дніпра, часто туди їжджу, і хтось щось сказав образливе в мій бік, мовляв, я чиясь там коханка, і я почала відбиватися жартами на цю тему: якщо бути коханкою, то найкращого чоловіка. Але це просто був жарт, і якийсь період це заходило моїй аудиторії, я стала асоціюватися у людей як його подружка.

Зараз я вже в зовсім іншому статусі, я вже не просто блогер, я «Міс Україна Всесвіт», і кожне моє слово має певну вагу, я не можу розкидатися такими жартами. Хоча я людина з прекрасним почуттям гумору, можу обжартувати будь-яку тему. А з Ігорем Валерійовичем особисто не знайома, ніколи не перетиналася і навіть вживу ніколи не бачила.

- Такий конкурс - це дуже велика праця, і багато дівчат просто не витримують. А ще на таких конкурсах дуже важливий моральний стан. Як себе налаштовуєте? Можливо, спілкуєтеся з психологом?

- Я працюю з психологом постійно, у мене регулярна сесія раз на тиждень, щоб "прочистити" голову.

Я дівчина досвідчена в плані конкурсів краси, знаю, як це, і у мене не виникає якоїсь проблеми в моральному плані. Єдине, що наразі відпрацьовую, - що я не просто Аня Неплях, я - обличчя всієї країни.

Сьогодні мої ім'я та прізвище чула кожна людина. І мені б хотілося максимально використовувати свій новий статус, щоб якомога більшій кількості людей показати цінності, які я несу. І ці цінності саме полягають в тому, що нам, жінкам, пора перестати конкурувати і поливати брудом одна одну.

З Ігорем Коломойським, зізнається дівчина, не знайома і ніколи вживу його не бачила. Фото: Інстаграм Неплях

З Ігорем Коломойським, зізнається дівчина, не знайома і ніколи вживу його не бачила. Фото: Інстаграм Неплях

Хочу, щоб кожна українка перестала страждати

- Питання з вашого Інстаграму: "Чи розумієте ви важливість використання української мови в публічному просторі? Наприклад, чи будете ви в Ізраїлі говорити українською?"

- А чи зрозуміє мене хтось в Ізраїлі, коли я буду говорити українською? Зі скількома людьми я дійсно зможу поговорити? Я говорю російською навіть не тому, що я з великою кількістю людей можу поговорити, а тому, що я народилася у російськомовній родині, в місті, де 90% розмовляють російською. Всі мої друзі розмовляють російською. І я говорю тією мовою, якою думаю. Я розумію важливість використання української мови в публічному просторі, коли зі мною розмовляють українською. Коли у мене беруть інтерв'ю на українському, вільно спілкуюся і підтримую діалог.

- У чому ваша реалізованість?

- Я по-справжньому пишаюся тим, що живу тим життям, яким, напевно, мріє жити кожна дівчинка. Я займаюся улюбленою справою, я маю право обирати людей, з якими можу спілкуватися, і мені не треба з кимось спілкуватися тільки заради того, що треба. Мені не треба ходити на роботу з 8 до 8. У мене є можливість подорожувати, комусь допомагати, когось надихати, бути для когось наставником. І мене це мотивує ще більше рости і розвиватися.

А ще моя головна реалізованість - це моє вміння завжди залишатися у позитивному настрої, що б в моєму житті не відбувалося. У моєму житті було дуже багато і бід, і горя, і коли життя на волосинці, але, незважаючи на це, у мене завжди було бажання жити і бачити тільки хороше. Я щаслива, і моя реалізованість в тому, що я можу сама обирати, якою мені бути, обирати те життя, яким хочу жити і від якого отримую задоволення. Я ставлю цілі - я їх досягаю. Просто йду своїм шляхом.

- З якої ви родини, хто ваші батьки?

- Я зі звичайної середньостатистичної сім'ї. Все є, завжди все було. Ніколи ні в чому не була обмежена, з дитинства обдарована подарунками. Мама - медсестра, тато - підприємець, займається будівельним бізнесом.

- У вас є пост в Інстаграмі, де ви пишете про нову Міс XXI століття. У вашому поданні «українка-2021» - вона яка?

- Це дівчина, яка не боїться по-справжньому показувати себе, якій не треба конкурувати або підніматися за рахунок інших. Вона малює свою власну лінію і йде нею. Це дівчина, яка вже мала певні успіхи, самостійна, і їй не треба від когось залежати. І, до речі, це дівчина, яка не страждає. На жаль, в нашій країні дуже багато людей люблять страждати, вони навіть самі не усвідомлюють, як часто і як багато вони звинувачують все і всіх навколо, при цьому не беруть відповідальністі за своє життя. Я щиро хочу, щоб кожна українка XXI століття перестала страждати.