Завантажити ще

Директор НАБУ не зʼявився до комітету Ради — нардепи вирішили йти до нього

Директор НАБУ не зʼявився до комітету Ради  — нардепи вирішили йти до нього
Фото: crimecor.rada.gov.ua

Директор НАБУ Семен Кривонос не прийшов на засідання антикорупційного комітету Верховної Ради, тому народні депутати вирішили провести виїзне засідання в НАБУ. Про це 20 червня повідомили на сайті комітету.

- За підсумками засідання народні депутати України – члени комітету погодилися з пропозицією голови комітету Анастасії Радіної провести виїзне засідання комітету в Національному антикорупційному бюро України, — розповіли у пресслужбі.

Засідання стосувалось інформації ЗМІ щодо ймовірного розголошення співробітниками НАБУ даних досудового розслідування. Воно було відкритим для журналістів, також на засідання прийшли парламентарі з інших комітетів, представники посольств, представництва ЄС та громадських організацій.

Вранці 20 червня Семен Кривонос у своєму фейсбуці подякував комітету за запрошення та повідомив, що не прийде. Він пояснив це тим, що розпочато досудове розслідування і публічне обговорення “передчасно” до його завершення.

Голова комітету Анастасія Радіна написала, що здивована відмовою Кривоноса, тому що позавчора Кривонос підтвердив їй готовність до засідання, а вчора НАБУ підтвердило секретаріату комітету участь директора.

  • 23 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) провела обшуки вдома у співробітника НАБУ.
  • ЗМІ повідомили, що підставою стало розголошення представниками НАБУ даних досудового розслідування в інтересах, зокрема, бізнесмена Юрія Голика, який фігурує у справі «великого будівництва».
Новини по темі: НАБУ Верховна Рада