13 липня
Завантажити ще

Юрій Голик підтвердив, що виїхав з України, але пообіцяв повернутися днями

Юрій Голик підтвердив, що виїхав з України, але пообіцяв повернутися днями
Фото: facebook.com/y.golyk

Бізнесмен Юрій Голик, якого ЗМІ називають фігурантом “зливу НАБУ” та антикорупційного розслідування, підтвердив інформацію про те, що знаходиться за межами України. Однак він пообіцяв повернутися найближчими днями. Про це він повідомив у коментарі "Українській правді".

- Як і всі рази раніше, я виїхав за системою "Шлях". Повернусь у понеділок (17 червня. - Авт.). Інформацію стосовно цього виїзду, як і по всім попереднім, можна подивитися в деклараціях — там зазначено куди їздив і за чим. Впевнений, що у ЗМІ, які посилаються на "джерела в…", знайдуться і "джерела у митній службі", - заявив він.

За даними джерел видання, Голик періодично перетинає український кордон за системою "Шлях". До цієї системи його вносила Дніпропетровська обласна військова адміністрація за ініціативою благодійного фонду "Пісні, народжені в АТО". Останній дозвіл на виїзд Голик отримав 11 квітня, ця заявка чинна до 16 жовтня.

Останнього разу український кордон бізнесмен перетнув на виїзд 2 червня в контрольно-пропускному пункті "Краківець". Ще одне джерело видання розповіло, що відносно Голика слідством не було встановлено обмежень на виїзд з України.

Уранці 13 червня ZN.UA повідомило, що Голик виїхав з України з довідкою про інвалідність та перебуває в Австрії. Видання пов'язало це зі справою про витік із НАБУ, в якій підставою для обшуків у детектива стало розголошення даних досудового розслідування в інтересах Голика. Голик є фігурантом антикорупційного розслідування по проєкту "Велике будівництво".