Завантажити ще

У НАБУ запевнили САП, що мають «достатньо ресурсу» для розслідування можливого витоку інформації з бюро

У НАБУ запевнили САП, що мають «достатньо ресурсу» для розслідування можливого витоку інформації з бюро

Управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро (НАБУ) розпочало досудове розслідування щодо можливого витоку інформації з бюро. Про це повідомляє пресслужба НАБУ. 

За даними відомства, з початку реєстрації в ЄРДР,майже всі слідчі дії проводились безпосередньо прокурорами САП, зокрема із залученням оперативних працівників Національної поліції.

- Доводимо до відома колег в САП: у НАБУ було і є достатньо ресурсу для здійснення розслідування. НАБУ завжди гарантує незалежне, неупереджене та всебічне досудове розслідування і чекає від наших основних партнерів такого ж підходу,  - запевнили у пресслужбі.

  • САП повідомила про обшуки в НАБУ 22 травня. Воно проводиться в рамках розслідування про витік інформації у кримінальній справі щодо "Великого будівництва".  В САП наголосили, що через недостатність ресурсів до обушків залучили Нацполіцію. Поліцейські при цьому не мають доступу до матеріалів розслідувань НАБУ. 
  • За даними "УП", слідчі дії відбуваються у детективів НАБУ та фігуранта справи - ексголови Броварської РДА Георгія Біркадзе. Підставою для обшуків є розголошення даних досудового розслідування представниками НАБУ в інтересах бізнесмена Юрія Голика, який є фігурантом антикорупційного розслідування по "Великому будівництву". 
Новини по темі: НАБУ САП