Завантажити ще

У Раді немає заяви Безуглої про вихід із фракції “Слуга народу”, - Стефанчук

У Раді немає заяви Безуглої про вихід із фракції “Слуга народу”, - Стефанчук
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

У Верховній Раді немає заяви народного депутата Мар'яни Безуглої про вихід із фракції “Слуга народу”. Про це заявив голова парламенту Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону ввечері 3 квітня, повідомив Укрінформ.

- Наскільки я поінформований, станом на зараз заяви Мар'яни Володимирівни Безуглої про вихід із фракції в апараті Верховної Ради не існує, - сказав Стефанчук.

Спікер Верховної Ради також заявив, без цілісного парламенту Україні буде дуже складно рухатися в цей складний час війни. 

- Саме в парламенті приймаються, крім законів, дуже важливі політичні рішення. І саме парламент здійснює міжпарламентську діяльність із нашими колегами, які у своїх країнах приймають рішення. Тому для мене дуже важливо питання цілісності і єдності єдиного законодавчого органу в нашій країні, - сказав він.

28 березня кілька опозиційних народних депутатів повідомили у своїх телеграм-каналах з посиланням на першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка, що йому не надходила заява для оголошення про вихід Безуглої із фракції “Слуга народу”. Безугла після цього написала у Facebook, що подавала заяву, але її “завернули" як "неправильно оформлену". Нардеп заявила, що формально її не відпускають і усі питання попросила направляти до керівництва фракції.

  • 11 січня Мар'яна Безугла заявила у Facebook, що написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга народу». 6 лютого Безугла написала, що голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк задовольнила її заяву про вихід із партії «Слуга народу».
  • У січні та лютому Верховній Раді не вдалося розглянути питання усунення Безуглої з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Декілька її колег зажадали цього після публічної критики головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якого згодом президент Володимир Зеленський все-таки замінив.