Завантажити ще

Безугла написала заяву про вихід з партії "Слуга народу"

Безугла написала заяву про вихід з партії
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Депутат Верховної Ради України Мар’яна Безугла написала заяву про вихід з фракції та партії "Слуга народу". Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

- Я написала заяву про вихід з фракції та партії «Слуга народу». Підтримую президента. Залишаюсь мажоритарним депутатом Оболонського району з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами, - зазначила Безугла.

Вона додала, що таким чином знімає з себе «зобов’язання мовчати» та «готова працювати з кожним у парламенті і ззовні, хто розуміє та не боїться».

  •  5 січня комітет ВР з нацбезпеки рекомендував парламенту відкликати Мар'яну Безуглу з посади заступника голови комітету. 
  • 8 січня регламентний комітет рекомендував ухвалити рішення про відкликання Безуглої. Після відкликання із займаної посади, відповідно до закону, Безугла залишиться членом комітету з нацбезпеки.
  • 10 січня голова Верховної Ради Руслан Стефанчук достроково завершив засідання 10 січня через блокування трибуни. Група народних депутатів вимагала поставити на розгляд питання про відкликання Мар'яни Безуглої з посади заступника голови безпекового комітету.