25 травня
Завантажити ще

Рада знову провалила голосування за звільнення Безуглої

Рада знову провалила голосування за звільнення Безуглої
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Верховна Рада включила проєкт постанови про звільнення Мар'яни Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки у порядок денний, але не змогла розглянути його через брак голосів. Про це у своїх телеграм-каналах повідомили народні депутати Ярослав Железняк (фракція “Голос”) та Ірина Геращенко (співголова фракції “ЄС”).

- Рада знову НЕ перейшла до розгляду постанови #10391 про звільнення Безуглої з посади заступника голови комітету з оборони… 190 голосів, - написав Железняк.

За словами Геращенко, вона домовилася про включення питання у порядок денний на погоджувальній раді, але у сесійній залі “слуги народу” не дали голоси для винесення постанови на голосування. 

Ярослав Железняк розповів, що питання звільнення Безуглої було “аж 27-м пунктом порядку денного”. Він зазначив, що парламент вже місяць не може звільнити Мар'яну Безуглу з посади заступника голови комітету.

  • 26 листопада народний депутат від "Слуги народу", заступник голови комітету Верховної Ради з нацбезпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла розкритикувала Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у своєму фейсбуці.
  • 11 січня Безугла заявила, що написала заяву про вихід з фракції та партії «Слуга народу», але підтримує президента Володимира Зеленського.