25 травня
Завантажити ще

До Ради надійшла заява Марʼяни Безуглої про вихід із фракції «Слуга народу»

До Ради надійшла заява Марʼяни Безуглої про вихід із фракції «Слуга народу»
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

До Верховної Ради України надійшла заява Марʼяни Безуглої про вихід із фракції «Слуга народу». Про це у своєму телеграм-каналі повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

- Сьогодні це (вихід Безуглої з фракції. – Авт.) нарешті має бути оголошено, - зазначив Гончаренко.

Прокоментувала заяву і сама Безугла на своїй сторінці у фейсбуці.

- Звернулася до Арахамії та керівництва Верховної Ради України, щоб таки зачитали мій вихід із фракції "Слуга народу", не "загубили" ніде. Відпустіть, - зазначила вона.

Безугла повідомила про намір вийти з фракції та партії "Слуга народу" ще 11 січня.  Вона запевнила, що вже написала відповідну заяву та що, не дивлячись на вихід з партії, продовжує «підтримувати президента». Безугла також повідомила, що залишиться мажоритарним депутатом Оболонського району «з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами».

Депутат пояснила, що, подаючи заяву на вихід з фракції, знімає з себе «зобов’язання мовчати» та «готова працювати з кожним у парламенті і ззовні, хто розуміє та не боїться».

  • 5 січня комітет ВР з нацбезпеки також рекомендував парламенту відкликати Безуглу з посади заступника голови комітету. 
  • Керівництво Верховної Ради двічі відмовилося поставити в порядок денний засідання постанову про відкликання нардепа з посади заступниці голови парламентського комітету з національної безпеки.