Завантажити ще

Безуглу виключили з партії «Слуга народу» за власним бажанням

Безуглу виключили з партії «Слуга народу» за власним бажанням
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Народного депутата Мар'яну Безуглу виключили з партії "Слуга народу". Про це парламентар повідомила у телеграмі.

- Голова партії Олена Шуляк задовольнила мою заяву на вихід з партії «Слуга народу». Я була членом Політичної ради партії, головою комітету національної безпеки та оборони в Політраді, членом Політичної ради київського осередку, відповідала за увесь Оболонський район та зокрема за офіс партії на Оболоні. Непогані позиції, багато можливостей. Але ж ні. Бо всі мої спроби довести, що партії треба вибратися із "зелених" хмаринок 2019-го, змінити формат, позиціонування, розсекретити дані щодо воюючих членів партії (а їх чимало), приділити увагу ідейній складовій та ризикам регіонального колабораціонізму, корупції тощо — все ігнорувалося, - написала Безугла. 

Водночас нардеп підкреслила, що голова партії Олена Шуляк підтримала виключення Миколи Тищенка, на якому зокрема наполягала Безугла. Також Безугла написала, що не вважає «Слугу народу» жахливою партією, бо там "працює багато нормальних менеджерів, серед партійців - сотні цікавих людей". 

  • 6 лютого Шуляк у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" сказала, що Безуглу виключили "вже давно". При цьому не уточнила, йдеться лише про партію чи про однойменну фракцію також. Відповідно до регламенту, щоб рішення про вихід з фракції набрало чинності, його має оголосити спікер парламенту на засіданні Верховної Ради.
  • Вихід Безуглої з фракції не призведе до складання депутатського мандату, бо вона обиралася не за списком партії "Слуга народу", а від цієї партії в окрузі на Оболоні в Києві.
  • 6 лютого Верховна Рада знову провалила голосування за звільнення Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
  • 11 січня Безугла заявила, що написала заяву про вихід з фракції та партії «Слуга народу», але підтримує президента Володимира Зеленського.