21 вересня
Завантажити ще

Біля офісу ООН у Києві скандували «Організація Об’єднаних Нікчем»

Біля офісу ООН у Києві скандували «Організація Об’єднаних Нікчем»
Фото: Дмитро Ларін/УП

Біля офісу ООН у Києві пройшла акція протесту проти бездіяльності організації після підриву Каховської ГЕС. Про це вранці 8 червня повідомили Укрінформ, УП та РБК-Україна. 

Протест організували молодіжні організації, на акцію прийшли близько сотні людей, на місці були присутні правоохоронці. Молодь скандувала Useless (бездіяльні) та «Геть Росію з ООН». Також учасники акції тримали плакати з надписами «UNderwater», «Організація Об’єднаних Нікчем», «Мова Росії – воєнні злочини», "Мовчання − підтримка тероризму".

7 червня надписи на автівках ООН у Києві перетворили з абревіатури організації UN на Useless. Акцію влаштував фотограф Йосип Гусак. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав ООН та Червоний Хрест взяти на себе евакуацію з окупованої частини Херсонщини. Володимир Зеленський заявив, що шокований реакцією ООН і Червоного Хреста на підрив Каховської ГЕС. За його словами, Україна не отримала жодної відповіді на запити про допомогу. 

6 червня після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС, на сторінці ООН у Twitter зʼявився допис про святкування Дня російської мови. У відповідь МЗС України запропонувало вивчити слова “екоцид” та “терор” російською мовою.