Завантажити ще

Написи на автівках ООН UN у Києві перетворили на Useless (“Бездіяльний”)

Написи на автівках ООН UN у Києві перетворили на Useless (“Бездіяльний”)
Фото: instagram.com/yo.syp

На автівки ООН у Києві наклеїли напис Useless ("бездіяльний") через реакцію організації на підрив Каховської ГЕС. Відповідальність за акцію на себе взяв фотограф та артдиректор Йосип Гусак. Він трансформував абревіатуру організації UN у слово Useless.

- Вчора в Україні Росія спричинила найбільшу техногенну катастрофу останніх десятиріч. Сотні людей залишилися без житла, всім їм потрібні допомога та евакуація. Наразі, на ранок наступного дня, кілька повністю готових для поїздок по бездоріжжю позашляховиків ООН та ВООЗ стоять на одній зі стоянок Києва. Кілька білих чистих позашляховиків, - написав він в Instagram.

У коментарі Vogue Ukraine фотограф розповів, що вже рік ходить повз ці автівки й дивиться, як вони припадають пилом. 

- Вчора, коли ти не спиш ніч, встаєш зранку, читаєш новини про Херсонщину і увесь день моніториш контент, щоб знати, як допомогти постраждалим, а ввечері знову проходиш повз ці машини - це виглядає як свинство, - заявив він.

Гусак зазначив, що приклеїв папір на скотч, а не нафарбував балоном, тому вандалізмом це не вважає.

6 червня після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС, на сторінці ООН у Twitter зʼявився допис про святкування Дня російської мови. У відповідь МЗС України запропонували вивчити слова “екоцид” та “терор” російською мовою. Увечері на ініційованому Україною засіданні Радбезу ООН не було прямо заявлено про причетність російських військових до трагедії. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Йось (@yo.syp)

Новини по темі: ООН