Завантажити ще

В Офісі президента прокоментували "Оскар" "Навальному" на фоні відмови Зеленському у виступі

В Офісі президента прокоментували
Фото: president.gov.ua

В Офісі президента України прокоментували присудження “Оскара” фільму “Навальний” на фоні відмови показати звернення Володимира Зеленського на кінопремії.

- Якщо #Оскар поза політикою, як тоді розуміти документальний маніфест «Навальний», у якому внутрішньоросійська політика ллється через край? Якщо «Оскар» поза контекстом війни в Україні та масового геноциду українців, навіщо тоді постійно говорити про гуманізм і справедливість? - написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter.

Раніше другий режисер і лінійний продюсер “Будинку зі скалок” Азад Сафаров заявив, що минулий вечір ще раз довів дієвість російської пропаганди. Документальний фільм, який знімали в копродукції з Україною та за підтримки Держкіно, претендував на “Оскар” разом з фільмом “Навальний”.

11 березня в інтерв'ю BILD голова МЗС України Дмитро Кулеба назвав лицемірством сценарій, за яким президенту України не дозволять виступити на “Оскарі”, а нагороду за найкращий іноземний фільм дадуть "На Західному фронті без змін". 9 березня видання Variety з посиланням на джерела написало, що американська кіноакадемія вдруге за час війни відмовила Володимиру Зеленському в виступі на «Оскарі».