Завантажити ще

Кіноакадемія вдруге відмовила Зеленському у виступі на "Оскарі"

Кіноакадемія вдруге відмовила Зеленському у виступі на
Фото: Roman Pilipey/Getty Images

Американська кіноакадемія відхилила прохання президента України Володимира Зеленського виступити зі зверненням на майбутній церемонії "Оскар". Про це повідомляє Variety.

За даними видання, агент компанії з найму акторів Майк Сімпсон звернувся до Академії з проханням включити промову Зеленського до церемонії, але отримав відмову. Організатори заходу відмовилися коментувати цю тему Variety. Ймовірно, кіноакадемія хоче сфокусувати увагу телеглядачів на внесок у кінематографію, тому уникає будь-які політичні теми.

Кіноакадемія другий рік поспіль відмовляє Зеленському у зверненні до церемонії. Як стверджують джерела, 2022-го продюсер "Оскара" Вілл Пекер виступив проти появи Зеленського у трансляції через побоювання, що в Голлівуді нібито приділяють увагу повномасштабній війні РФ в Україні лише тому, що вона стосується білих, при цьому ігнорують інші світові конфлікти.

Раніше відеозвернення Зеленського показали на Каннському, Венеціанському та Берлінському кінофестивалях, на церемонії вручення премії "Греммі" та "Золотий глобус". При цьому у вересні 2022 року організатори кінофестивалю в Торонто відмовили президентові України у виступі, пославшись на те, що не надають цей майданчик "високопоставленим особам, урядовцям чи міжнародним посольствам".