21 вересня
Завантажити ще

Глава МЗС підтвердив відмову "Оскара" від звернення Зеленського, назвавши це лицемірством

Глава МЗС підтвердив відмову
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив відмову організаторів кінопремії "Оскар" президенту України Володимиру Зеленському у виступі на церемонії нагородження. Він розкритикував таке рішення у коментарі німецькому виданню BILD am SONNTA.

- Я думаю, що якщо фільм "На Західному фронті без змін" отримає "Оскар" за найкращий іноземний фільм, тоді як президент Зеленський, який воює, веде країну, веде найбільшу війну в Європі з часів Другої світової війни, а не виступає на "Оскарі", ви не знайдете кращого прикладу лицемірства топ-менеджерів та продюсерів кіноіндустрії, - сказав Кулеба.

Глава МЗС наголосив, що коли "Оскар" святкують із шиком та вручають статуетку фільму про війну, не можна ігнорувати жахи нинішньої війни в Україні. Тому що це лицемірство.

- Слова "смішно" недостатньо, щоб описати це лицемірство. Я не сумніваюся як фільм. Я просто кажу, хлопці, коли ви збираєтеся нагородити фільм про війну і не розумієте, що коли ви п'єте шампанське, одягнені в гарні сукні та діаманти, справжня військова історія відбувається тут і зараз, отже, з вами щось не так, — сказав Куліба.

Напередодні 10 березня стало відомо, що американська кіноакадемія відхилила прохання президента України Володимира Зеленського виступити зі зверненням на майбутній церемонії "Оскар". За даними видання Variety, агент компанії з найму акторів Майк Сімпсон звернувся до Академії з проханням включити промову Зеленського до церемонії, але отримав відмову.