21 листопада
Завантажити ще

Пам'яті Руслани Писанки, пільги волотнерів та сонячний удар у Європі: топ-5 матеріалів тижня

Пам'яті Руслани Писанки, пільги волотнерів та сонячний удар у Європі: топ-5 матеріалів тижня
Фото: УНІАН

Наш традиційний дайжест про найважливіші та найбільш цікаві матеріали тижня з 18 по 22 липня. І як завжди, у вихідні ми приготували для вас ще багато цікавого.

У нашій уже постійній рубриці про незвичні для нас звичаї у різних країнах – поговоримо про Велику Британію (субота, 10-00). Продовження історії української породіллі у Польщі – тепер про особливості реєстрації малюка (неділя, 12-00).

Про те, яку нову західну зброю міністр оборони Рєзніков пропонує випробовувати в Україні (неділя, 10-00). Також із цікавого – через глобальне потепління в Україні з'явилися тропічні гриби (субота, 18-00), чим займаються у воєнний час нелегальні копачі бурштину (неділя, 11-00), перші випуски коміксів про Маріуполь (неділя, 16-00) і як тепер купуватимемо антибіотики (неділя, 18-00).

Меми тижня цього разу присвячені HIMARS-ам та п'янкому почуттю русофобії (субота, 11-00).

У рубриці «Політика»

Військовий експерт Олександр Мусієнко: Китай вичікує, коли Росія ослабне, щоб поставити їй певні умови

Незабаром п'ять місяців, як українці виганяють російські війська з нашої території. Чи можна вже казати, що на полі бою настав перелом? Чи росіяни знову почнуть повномасштабну атаку? Хто у світі продовжує допомагати Росії? Чи буде в РФ загальна мобілізація і чому наша промисловість досі не переведена на військові рейки – про це поговорили з керівником Центру військово-правових досліджень Олександром Мусієнком.

У рубриці "Шоу-біз"

Руслана Писанка: Я завжди мріяла малювати листівки, сидіти на Андріївському узвозі та продавати

Раптова смерть однієї з найулюбленіших акторок – Руслани Писанки – стала шоком для українців. У цьому матеріалі ми згадуємо, якою була Руслана, про що мріяла, чого хотіла досягти, чого вже досягла. Як творила своє майбутнє та щастя. Маленькі радості та великі перемоги Руслани Писанки.

Руслана Писанка померла 19 липня у Німеччині. Фото: instagram.com/pisankaruslana

Руслана Писанка померла 19 липня у Німеччині. Фото: instagram.com/pisankaruslana

У рубриці «Економіка»

Покупки воєнного часу: від чого українці відмовляються і які несподівані речі купують

Війна по-різному вплинула на нашу споживчу поведінку. І не лише тому, що знизилися прибутки і неможливо планувати майбутнє. Все залежить від характеру. Хтось боїться полагодити потрібну річ – навіщо це все? А хтось, навпаки, вкладає кошти, що залишилися, в дорогий ремонт – один раз живемо.

Аналітики банків та сайтів оголошень час від часу проводять дослідження, як змінюється купівельна спроможність українців. Відштовхуючись від цих досліджень, разом із економістами дивимося, куди українці сьогодні витрачають гроші.

У рубриці "Події"

Європа отримала сонячний удар: +40 градусів вже не межа

Аномальне літо-2022: +40°С, а то й +42°С у європейських країнах призводять до масштабних лісових пожеж, негативно впливають на здоров'я людей, виникають проблеми з електроенергією.

І, за прогнозами синоптиків, серпень не принесе полегшення. Яка з європейських країн найбільше страждає від спеки, як з нею борються і на яку погоду варто чекати в Україні – у нашому матеріалі.

Іспанці обливаються водою прямо на вулицях Мадрида. Фото: REUTERS

Іспанці обливаються водою прямо на вулицях Мадрида. Фото: REUTERS

У рубриці «Суспільство»

Професійний волонтер: Єдиний привілей – це їхати на фронт виділеною смугою

Судячи з кількості оголошень із проханням допомогти нашим військовим, на волонтерах, схоже, тримається вся українська армія. Амуніція, техніка, продукти, медикаменти – здається, що українські волонтери здатні дістати та доправити на фронт усе. І, звичайно, у відповідь отримують шану та повагу. Щоправда, не секрет, що є серед тих, хто називає себе волонтерами, і шахраї, і люди, які не проти заробити.

Розбиралися зі спеціалістами, що означає бути волонтером, чи легко стати їм і які пільги вони мають.