Завантажити ще

Рятувальники з Тернополя з почестями проводили на пенсію колегу-лабрадора

Рятувальники з Тернополя з почестями проводили на пенсію колегу-лабрадора

У Тернополі колектив ГСЧС проводив на заслужений відпочинок унікальну собаку-рятувальника. 10-річний лабрадор-ретривер по кличці Бім, який був першою такою собакою в рядах ГСЧС Тернопільській області, пішов на пенсію під оплески і з медаллю. Про це 21 вересня повідомляє прес-служба ГСЧС України на своїй сторінці в Фейсбук.

Протягом службової кар'єри Бім не раз демонстрував свої професійні здібності в пошуково-рятувальних операціях на відкритій території та в техногенних завалах. Довелось тернопільському рятівнику попрацювати і в зоні АТО.

Свій професіоналізм лабрадор підтвердив, коли став наймолодшим учасником чемпіонату світу серед собак-рятувальників в Нідерландах🇳🇱 і найкращим в національному чемпіонаті, де в темряві знайшов потерпілого швидше, ніж інші собаки - всього за чотири хвилини.

Лабрадора-рятувальника Біма в Тернополі з почестями проводили на пенсію.

Лабрадора-рятувальника Біма в Тернополі з почестями проводили на пенсію.

Бім є володарем міжнародного сертифікату рятувально-пошукової собаки. Він здатний знайти потерпілого в самих екстремальних умовах, наприклад, в руїнах на чотириметрової глибині, або відчути людини, знаходиться від нього в завалах на висоті до двох метрів!

- Бім, твоя місія виконана з честю! - з такими словами начальство вручило лабрадору медаль.

Більшу частину свого життя Бім служив Батьківщині, а тепер рятувальники урочисто подякували чотириногого друга за службу і проводили бадьорого пенсіонера на заслужений відпочинок. Жити лабрадор буде вдома у свого кінолога, так що за його подальшу долю можна не турбуватися.

Раніше повідомлялося, що київські рятувальники поселили кошеня, назвали його в честь віскі і присвоїли звання майора

Ми розповідали про український ветеринара, який влаштував спільний концерт з собакою і став зіркою соцмереж, і про легендарного Сіба-іну з мема про Доге і Чімса, який відсвяткував день народження. Також ми публікували 5 тестів для визначення кмітливості собак.