2 грудня
Завантажити ще

Ольга Зарубіна про шлюб із Олександром Малініним: Він використав мене як ресурс

Ольга Зарубіна про шлюб із Олександром Малініним: Він використав мене як ресурс
Фото: СТРИЖНОВА Людмила

Російська співачка Ольга Зарубіна розповіла про шлюб із Олександром Малініним. За словами виконавиці, музикант використав її як ресурс і був "дуже хитрим". Ольга зазначила, що прописку у Москві він також отримав завдяки їй. Про це артистка розповіла у програмі "Доля людини".

- Дуже смішно, коли кажуть, що нібито я його забрала з родини. Немов надягла мотузку на бичка і повела. Чоловік завжди все сам вирішує. Малінін не любив мене. Він мав мету, і він використовував мене як ресурс. Він був такий хитрий. Не збирався зі мною жити. Він отримав прописку в Москві завдяки мені, – поділилася Ольга.

Виконавиця додала, що за час їхнього шлюбу Малініна майже ніколи не було вдома, у нього увесь час були "якісь компанії".

- Такий чоловік, що приходить і йде. Він не хотів дитини. Я зробила аборт. А вдруге, коли завагітніла, вже боялася, що залишусь без дітей, тож вирішила народжувати. Він сказав, що це моє рішення. І пішов гуляти. Незабаром сказав, що кохає іншу. В нього все просто. Покохав і пішов, – згадує артистка.

Також Ольга прокоментувала першу зустріч дочки Кіри із батьком. За словами Зарубіної, це сталося на телебаченні і було "жахливо".

- Мене після цього довели до психозу, а дочку було травмовано та знищено. Кіру зламало відторгнення батька, але я не засуджую Сашу за це. Я просто тоді зрозуміла, в яких обставинах він перебуває. Людина не має слова і не може сама піти назустріч Кірі, – сказала вона.

Артистка впевнена, що налагодити стосунки з дочкою Малініну заважає його нинішня дружина Емма, бо якби співак "належав сам собі, то давно знайшов би підхід до дочки".

63-річна Ольга Зарубіна – російська співачка. Відомі композиції: "На теплоходе музыка играет", "Ты приехал", "Заговорные слова". Першим чоловіком Ольги був співак Олександр Малінін, пара має доньку Кіру. Другий чоловік виконавиці – Володимир Євдокименко, третій – екс-клавішник гурту "Ласковый май" Андрій Салов.

Новини по темі: Олександр Малінін