Завантажити ще

Ексбойфренда принцеси Беатріс знайшли мертвим у Маямі

Ексбойфренда принцеси Беатріс знайшли мертвим у Маямі
Фото: Kate Green/Getty Images

Перший бойфренд принцеси Беатріс Йоркської Паоло Ліуццо знайдено мертвим у готелі Маямі. Чоловіка не стало у віці 41 року ще 7 лютого. Офіцер поліції розповів The Sun, що він помер від передозування наркотиків. За фактом смерті правоохоронці розпочали розслідування.

Паоло Ліуццо і Беатріс почали зустрічатися у 2005 році, коли принцесі було 17, а її обранцю - 23. За чотири роки до їхнього знайомства чоловік був звинувачений у смерті студента в кулачному бою в Массачусетсі, за що отримав позбавлення волі терміном на 3 роки та 100 годин громадських робіт. Пізніше через встановлені судом порушення йому збільшили термін на шість місяців, а Беатріс публічно розірвала з ним відносини.

Бізнесмен успадкував майно батька, італійського магната з виробництва смол Ніко Ліуццо, який помер у віці 62 років у 2001 році. За словами друзів Паоло, в останні роки життя він накопичив великі борги через азартні ігри і постійно позичав гроші, щоб виплатити кредити.

З 2020 року принцеса Беатріс одружена з італійським аристократом і бізнесменом Едоардо Мапеллі-Моцці. Через рік після весілля у подружжя народилася дочка Сієнн Елізабет.

Новини по темі: королівська сім'я