Завантажити ще

«Карибські вечорниці», вар’єте «Рояль», концерт EPOLETS - куди піти у Києві у квітні та травні

«Карибські вечорниці», вар’єте «Рояль», концерт EPOLETS - куди піти у Києві у квітні та травні

Квітень і травень в Caribbean Club буде по-весняному яскравим і натхненним. Гостей чекають вистави-бестселери від театру «Чорний Квадрат», вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу, запальні «Карибські вечорниці» і роково-танцювальний концерт EPOLETS. Більше івентів квітня-травня в Caribbean Club — у добірці нижче.

24 та 27 квітня, 1, 8, 11, 15, 18, 22, 25 і 29 травня: вистави театру «Чорний Квадрат»

Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» традиційно готує низку своїх бестселерів.

У квітні та травні сміх лунатиме під час таких вистав театру: 24 квітня — «Хто кого хоче?», 27 квітня — «Кафе розбитих сердець», 1 травня — «Секс. Тимчасово доступний», 8 травня — «Офіс. Запали в собі бажання», 11 травня — «Закохані танцюють у ліжку», 15 травня — «Секс в різних театрах», 18 травня — «Секс на пляжі», 22 травня — «Вибач. Прощавай. Сміття винесу сам», 25 травня — «Медовий місяць», 29 травня — «Роздягайся — будемо… говорити».

Вистави виконуються українською мовою. Опис кожної вистави можна знайти на сайті.

25 квітня, 2, 10, 17 та 24 травня: вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу

Навесні у Caribbean Club триватимуть особливі виступи легендарного вар’єте-шоу «Рояль». Глядачів очікує неповторне дінер-шоу — воно включатиме музичне дійство для дорослих і вечерю з келихом вина/просекко. Вишукана трапеза увійде у вартість квитка.

Спеціальною гостею шоу традиційно стане Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу.

Не пропустіть вечори насолоди вар’єте, де поєднаються одразу чотири високих мистецтва: театральне, музичне, танцювальне й кулінарне.

Частину прибутку з вар’єте-шоу «Рояль» спрямують на підтримку ЗСУ.

26 квітня: концерт гурту EPOLETS

Зухвалі романтики EPOLETS родом із Одеси вирушають в ексклюзивний тур Україною із новим альбомом «темна вода». В його межах вони зіграють свій «танцювальний хард-рок» на сцені Caribbean Club.

На гостей концерту очікує не тільки свіжий альбом, а й нова програма і неповторне шоу.

Під час заходу можна буде долучитися до збору на дрони для НГУ Азов.

27 квітня, 11, 18 та 25 травня: «Карибські вечорниці»

Культові танцювальні івенти «Карибські вечорниці» продовжують тішити гостей Caribbean Club. Тим більше — навесні, адже ця пора року створена для танців і музики. 

Відігрівати серця після зими і наповнювати карибським вайбом будуть талановиті кавер-бенди і незмінний DJ Mustafaev. 27 квітня за музичну феєрію відповідатиме кавер-гурт TOKYO, 11 травня — Stories, 18 травня — F.L.I.R.T., 25 травня — No Comments.