16 червня
Завантажити ще

Концерт DOROFEEVA, мюзикл «Ти [Романтика]», книжковий фест - куди піти у Києві у квітні

Концерт DOROFEEVA, мюзикл «Ти [Романтика]», книжковий фест - куди піти у Києві у квітні

Мюзикл «Ти [Романтика]»

«Ти [Романтика]» — це реп-мюзикл на основі нашумілого музичного альбому про митців «Розстріляного відродження» від проєкту МУР. Його покажуть 24 квітня. У виставі йдеться про репресії українських письменників ХХ століття — самогубство Миколи Хвильового, арешти жителів будинку «Слово», зраду своїм ідеалам Павла Тичини.

Де: Жовтневий палац, Алея Героїв Небесної Сотні, 1.

Вхід: 550–1100 грн.

Фестиваль «Книжкова країна»

З 25 до 28 квітня на ВДНГ пройде масштабний фестиваль для поціновувачів української літератури "Книжкова країна". Тут книжкових фанатів чекають ярмарок, зустрічі з письменниками, близько 100 видавництв, літігри, зіркові читання та ще багато чого цікавого й пізнавального.

Де: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1.

Вхід: вільний.

Концерт Dakh Daughters

26 квітня учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters виступлять у самісінькому центрі Києва.

Їхнє шоу — завжди не просто концерт: це фантастичний сплав театру, музики та жіночої сили. Цього разу неповторні акторки театру «Дах» презентують у столиці нову велику програму «Лупайте сю скалу!».

Де: Жовтневий палац, Алея Героїв Небесної Сотні, 1.

Вхід: 450–1490 грн.

Концерт DOROFEEVA

27 квітня одна з найпопулярніших артисток сучасної української сцени DOROFEEVA заспіває просто неба в Osocor Residence.

Під час концерту DOROFEEVA організатори проведуть благодійний аукціон, кошти з якого спрямують на потреби ЗСУ. Не пропустіть можливість насолодитися хітами DOROFEEVA просто неба й долучитися до підтримки наших воїнів.

Де: Osocor Residence, вулиця Виноградна, 2.

Вхід: 699 грн.

Інтерактивна бесіда «Українська міфологія: крутіше за Marvel!»

27 квітня о 12:00 відбудеться інтерактивна бесіда з популяризатором української міфології Ніком Лисицьким. Нещодавно вийшло друком його епічне дитяче фентезі «Кий та морозна орда».

Під час бесіди з дітьми та їхніми батьками письменник розповість, чому українська міфологія — найбагатша у світі, які харизматичні персонажі у ній є і чому їх має обов'язково знати малеча. Найактивніші учасники розмови й автори цікавих питань отримають подарунки від Ніка Лисицького та видавництва «Фантастичні українці».

Де: ВДНГ, фестиваль «Книжкова країна», павільйон № 2 (Зал Гра), проспект Академіка Глушкова, 1.

Вхід: вільний.

Відкриття літнього сезону артпростору V’YAVA

27 і 28 квітня в Саду Бажань на ВДНГ відкривається оновлений культурний артпростір V'YAVA. Цьогоріч V'YAVA об’єднає в собі не тільки музику, а й інші напрями українського мистецтва.

На гостей простору чекатиме розширена територія, що оновлена цікавим артом і двома сценами, концерти різножанрових артистів і гуртів, виставки українських митців, ярмарки крафтових виробників, оновлені дитячі та спортмайданчики тощо.

На відкритті артпростору лунатиме музика від Cepasa, ANDRII BARMALII x OLEKSANDR YAVDYK, GORIM!, Марія Ткачук, Serge Jazzmate, «Пиріг і Батіг», JAZZinKyiv, Bunht trio та Drum&Tuba Band.

Де: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1.

Вхід: 300 грн (один день)