Завантажити ще

Зірка серіалу "Колір пристрасті" Юрій Феліпенко вступив до лав ЗСУ та вирушив на фронт

Зірка серіалу
Фото: instagram.com/y.felipenko

Український актор Юрій Феліпенко, який зіграв роль Андрія у серіалі "Колір пристрасті", вступив до лав ЗСУ і вирушив на фронт захищати Україну. Артист приєднався до батальйону ударних БПАК "Ахіллес" 92 ОШБр. У соцмережах він показав кадри, як зі своїми побратимами готувався до присяги. Разом із Феліпенком на захист країни став ще один український актор - Костянтин Темляк.

- Новобранці "Ахіллеса" готуються до присяги, - поділився актор.

В іншій публікації він також показав, як разом із побратимами підтримує фізичну форму та виконує ранкову зарядку зі зброєю в руках.

- Ранкова зарядка "ахіллесівців". Дивно, що люди, які зовсім далекі від спорту, щодня дивлячись на нашу організовану групу рекрутів у БпАК "Ахіллес", самі починають робити вправи, спочатку нас було лише вісім, а зараз понад 20. Ефект вибитих вікон, – наголосив артист.

Юрію Феліпенку 30 років. Він актор кіно, театру та дубляжу. Є артистом Київського академічного драматичного театру на Подолі та театру-студії "Стигма". Понад 5 років зустрічається з ведучою YouTube-шоу "ебаут" Катей Мотрич. Українським глядачам він відомий за ролями у проєктах: "Повернення Мухтара-9", "Відділ 44", "Обіцянки Богу".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тарас Маляревич (@tarasmaliarevych)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тарас Маляревич (@tarasmaliarevych)

 

Новини по темі: Актори військові