21 червня
Завантажити ще

Блогер "Галицька Діва" відповів на закиди, що він намагається копіювати Сердючку

Блогер
Фото: скриншот видео youtube.com/Маша Єфросиніна

TikTok-блогер Андрій Черепущак, відомий під псевдонімом Галицька Діва, відповів на порівняння з Вєркою Сердючкою і чи намагається копіювати цей культовий образ. Підписники в соцмережах не раз наголошували на схожості інфлюєнсера та зірки у подачі монологів, проте сам Андрій не порівнює себе ні з ким і вважає Андрія Данилка феноменом кількох поколінь.

За словами Черепущака, їх поєднує простий та зрозумілий гумор. При цьому блогер вважає, що найближчі 3-5 поколінь не з'явиться людина, яка б змогла перевершити Андрія Данилка.

– Це ностальгічний гумор. Це те, що відомо кожній аудиторії, кожному віку. Це відео, з якого може посміятися як 15-річна дівчина, так і 40-річна, так і жінка у 70 років, як моя бабуся, – зазначив блогер в інтерв'ю Маші Єфросиніній. - Звичайно, я, як і все, дивився монологи Андрія Данилка. Для мене ще покоління 3-5 так точно не народиться ніхто схожий на Андрія Данилка. Це парадокс. Скільки б не було гумористів, стендаперів за весь період  творчості Данилка ніхто не наблизився до цього. Ніхто, і я, зокрема. Так, його можна копіювати, коли пародисти танцюють із зіркою на голові, але саму подачу, гумор, настрій... Клянусь, коли я дивлюся на себе, я не асоціюю себе з Андрієм Данилком. Ніяк. Мені дуже приємно, але це неможливо. Але це замилування. Це те, що хочеться переглядати завжди. Ось ці монологи, які були створені у 1995-1997-му. Ти включаєш ці відео 2024-го, і для тебе це норма. Для тебе це те, що має бути щодня. Це твоє, зрозуміле, просте.

Андрій Черепущак набув популярності на початку повномасштабного вторгнення в Україну. Тоді у соцмережах "завірусилося" відео, де блогер порушив тему високих цін на оренду квартир у Львові. Псевдонім "Галицька Діва" Андрію придумали підписники у прямому ефірі TiKTok, під час якого він розповів, що родом з Галичини та за знаком зодіаку Діва. На даний момент на його сторінку в Instagram підписано 267 тисяч осіб, а в TikTok - 184 тисяч людей.